NICE

Collinettes & Estienne d’Orves & Parc Impérial

Program dili: Fransızca | Konum: Nice, Fransa | Yaş: 8-17 yaş

Azurlingua, programlarını “Parc Impérial”, “Collinettes” ve “Estienne d’Orves” olmak üzere üç farklı kampüste düzenlemektedir. Tüm kampüsleri şehir merkezinde olup, denize çok yakın bir konumdadır.

 

Kampüslerde kafeyerya, video odası, revir ve futbol, basketbol ve jimnastik için spor alanları bulunmaktadır. 24 saat güvenlik mevcuttur.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri

– Fransa vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Kampın ilk günü yapılan seviye belirleme sınavının ardından öğrenciler seviyelerine uygun sınıflarda eğitime başlar. Haftada 20 veya 26 ders Fransızca eğitim vardır.

 

Haftada 20 ders olan program 08.45-12:00 saatleri arasında, haftada 26 ders 08.45-14.30 saatleri arasında yapılır. 26 derslik program için ekstra ücret ödenmektedir.

 

Konaklama

Parc Impérial yurdunda özel banyo+WC olan odalar 3-4 kişiliktir.

 

Estienne d’Orves yurdunda odalar çift kişiliktir. Banyo+WC iki oda arasında paylaşımlıdır.

 

Collinettes yurdunda odalar tek kişilik ve banyoludur. WC ortak kullanımlıdır. Colinettes yurdu için ekstra ücret ödenmektedir. Programa günde 3 öğün yemek dahildir.

 

Aktivite ve Geziler

Yüzme, fitness, paten, tiyatro, mini golf, plaj futbolu, plaj voleybolu, basketbol, dans, hentbol, uçan balık su oyunu, ping-pong, badminton ve dahası…

 

Villefranche, Biot, Eze, Menton, Cannes, Lérins Adaları, Juan les Pins, Antibes, Vieux Nice, Saint Paul de Vence, Grasse, St. Tropez, Monaco, Monte-Carlo, Beaulieu,…

Video

Okul

Konaklama