Berlin

Eurocentres

Almanca dil eğitimi için Almanya’da seçebileceğiniz diğer bir dil okulu, Berlin’de Potsdamer Platz’a birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Eurocentres. 22 donanımlı sınıfı, çalışma odaları ve deneyimli öğretmenleriyle okula başladığınız andan itibaren hızlı ve etkili bir öğrenim almanızı garantiliyor.

Eurocentres dil okulunun Berlin’de olması ve şehrin gelişmiş ulaşım sistemi sayesinde Almanca dil eğitiminizi muhteşem bir şehrin keşfiyle birlikte yürütebilirsiniz: Almanya’nın başkenti olmasının yanı sıra Berlin; kültür, politika, bilim gibi alanlarda oldukça gelişmiş, canlı, farklı ve kozmopolit bir kent. Tarihi ve modernliği bir arada yaşatması; her yerinde farklı birçok aktivite ve eğlence bulabileceğiniz bu kentte hem tatil hem de eğitimi birleştirmeniz mümkün.

Eurocentres Berlin kampüsünde genel ve yoğun Almanca kursları olmak üzere iki seçenek bulunuyor. Bu kurslarda öncelikli olarak konuşma becerileri üzerinde duruluyor; bunun yanında gramer, kelime ve metin okuma gibi becerilerinizi geliştirmenizi sağlayacak temel Almanca bilgisi gösteriliyor.

Genel kurs: Haftalık 20 ders, 09:15 ile 10:55 arası ve 11:15 ile 12:55 arası.

Yoğun kurs: Haftalık 25 ders, genel kurs saatlerine ilaveten 13:15 ile 14:15 arası özel ders

Daire: Tek oda, mutfak, alt katta çamaşırhane, nevresim, havlu, okula toplu taşımayla ulaşım: 60 dakika

Stüdyo daire: Tek oda, mutfak, alt katta çamaşırhane, nevresim, havlu, katlarda kız-erkek karışık konaklama, okula toplu taşımayla ulaşım: 30 dakika

Üstün daireler: Tek oda, mutfak, alt katta çamaşırhane, nevresim, havlu, okula toplu taşımayla ulaşım: 45 dakika

Aile yanında konaklama: Herkese uyabilen birçok farklı aile tipi bulunmaktadır; çocuklu aileler, tek yaşayanlar, emekli olanlar… Fakat tüm aileler ajanslar tarafından özenle incelenerek seçilmiş ailelerdir; odalar rahat ve temizdir ayrıca öğrenciler çalışmak için uygun ortamı evde bulabilirler. Çamaşır yıkamak ve wi-fi kullanabilmek için ufak bir ekstra ücret talep edilir, odalar ayda 2 kez temizlenir, nevresim ve havlu aile tarafından temin edilir. Berlin’in birçok yerinde aileler bulunması sebebiyle okula toplu taşımayla ulaşım 15-60 dakika arasında değişim gösterebilir.

Sorunuz mu var?

Bize yazın.