Almanya’nın En İyi 5 Yaz Okulu!

Almanya’nın En İyi 5 Yaz Okulu!

Özellikle genç erişkinlerin eğitimleri sırasında en iyi şekilde teşvik edilmeleri, kurum açısından ayrıca özel bir öneme sahiptir. Bu açıdan ele alacak olursak Almanya’nın en popüler ve en kaliteli 5 yaz okulu sizlerle!

 

Goethe Institut :

Dünyanın 90 ülkesindeki enstitüleri ve Almanya’daki 33 adet dil okulu ve yaz okulu konusunda dünya genelinde faaliyet gösteren ve her yıl binlerce kişi tarafından tercih edilen Goethe dil kurslarına ve yaz okullarına itibar etmekte ve kişisel rehberlik hizmetlerinden, sunduğu imkanlarından, alanından uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimden, uluslararası atmosferinden faydalanmaktadır.

Öğrencilerini bazı şubelerinde aile yanı bazılarında ise kampüs konaklaması şeklinde misafir etmektedir. 3 öğün yemeğin, gezi ve aktivitelerin dahil olduğu programların her anını öğrenciler keyifli ve öğretici bir şekilde geçirmektedir.

 

 

 

 

Alpadia :

Almanya, Fransa, İsviçre ve İngiltere’de şubeleri bulunan Alpadia yaz okulu son derece kaliteli, yüksek standartlarda, öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik, pratiği arttırıcı müfredata sahip Fransızca dilini geliştirmek isteyen öğrencileri ortak paydada buluşturan Alpadia dil okulu, öğrencilerini başarıya ulaştırmak adına en doğru ve eğlenceli pogramlarla hizmet vermektedir. Bütün şubelerinin fiziki şartları oldukça iyidir. Öğrencinin ihtiyacı olabilecek kütüphane, donanımlı sınıflar, multi medya merkezleri, bilgisayar odaları, restaurantlar, kafeteryalar, açık hava sporları ve kapalı alan aktiviteleri için alanlar şubelerinde bulunan imkanlardandır.

 

 

 

 

Humboldt Institut :

Humboldt Institut Almanya yaz okulları programlarında öğrenciler için ülkenin tarihi, en güzel ve doğası en nefes kesici kasabaları ile kozmopolit büyük kentlerini tercih eder. Humboldt yaz okullarına katılan öğrenciler programların kalitesi, lokasyonlarının güzelliğinden etkilenmiş, uluslararası ortamda bulunmanın katmış olduğu yeni bir vizyon ve uzun yıllar süregelecek olan arkadaşlıklar edinmiş olarak geriye dönüyorlar. 10-18 yaş aralığındaki bulunan ve Almanca yaz kampı arayışında olduğunuz çocuğunuz için son derece kaliteli bir tercih olacaktır.

 

 

 

 

 

Deutsch Institut :

1970 yılında dil okulu kurulduğundan bu yana bağlı olduğu ilkesi olan “Almanca’yı Almanya’da öğrenin” DID’nin açılımı yani Deutsch in Deutschland’tır. Almanya yaz okulları programına katılmak veya Almanca dil kursuna gitmek için çocuğunuza verilebilecek en güzel vaat, sizin için de en güzel güvencedir. Çünkü DID Deutsch-Institut’u seçmek sadece Alman dilini öğrenmeniz anlamına gelmez ayrıca Alman kültürünü, Almanya’daki günlük hayatı, büyüleyici şehirleri ve eşsiz güzelliklere sahip kırsal bölgeleri tanımak anlamına gelmektedir. Bu sayede sadece dil öğrenmek veya mevcut dil bilginizi geliştirmek için gitmiş olduğunuz yaz kampını DİD ile eşsiz bir deneyim haline getirebilirsiniz.

 

 

 

 

Sprachcaffe :

1983 yılından beri dünya’nın dil eğitim merkezi sayılan tüm ülkelerinde 7 farklı dil seçeneği ile öğrencilerine hem dil okulu hem de yaz okulu olarak hizmet veren son derece kaliteli ve büyük bir dil okulu zinciridir. Tüm şubelerinde olduğu gibi Almanya Frankfurt’ta bulunan yaz okulunda da öğrencilerin ihtiyacı olabilecek tüm imkanları sunmakla beraber kaliteli eğitime, Alman kültürüne yakından tanıklık edebileceğiniz ve doğal güzelliklerine şahit olabileceğiniz gezilere, eğlenceli ve sportif faaliyetlere yer vermektedir. Sprachcaffe yaz okulu çocuğunuzun verim alabileceği, her anını dolu dolu yaşayıp eğlenirken öğreneceği bir Almanca yaz dil okulu seçeneğidir.

Sohbet başlat
Buradayız!
Powered by

KAPAT

Teklif Al

Ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı almak için

formu hemen doldurun!

Teşekkürler!

Danışmanlarımız en kısa sürede belirttiğiniz mail adresine veya telefon numarasına dönüş yapacak.

KAPAT