• AMERİKA YAZ OKULLARI

    7-12 yaş çocuklar ve 13-17 yaş arası gençler için Amerika’da İngilizce yaz kampları.

    KAMPÜSLERFİYATLAR

AMERİKA YAZ OKULU

Yaz tatiliyle birlikte Amerika yaz okulları kapılarını çocukların ve gençlerin eğlenerek İngilizce öğrenebilmeleri için açıyor.

Gençler yurtdışına kendi başlarına çıkarak, kültürel çeşitliliğin en yoğun olduğu ülkelerden biri olan Amerika’da,

İngilizce yaz kampları sayesinde Amerika’yı keşfetme şansını yakalıyor.

CATS College
Boston
9-17 yaş
Stafford House

Basketbol Kampı
Boston
15 yaş ve üzeri
FLS (Fisher College)

Wheelock College
Boston
11-13 ve 14-17 yaş
ELC Summer

Yale University
New Haven
13-17 yaş
Stafford House

Concordia College
New York
12-17 yaş
Kings Summer

Iona College
New York
10-13 ve 14-17 yaş
Rennert

California State University
San Francisco
10-13 ve 14-17 yaş
St Giles

İngilizce dil eğitimi veren Amerika yaz okulu, sosyal ve sportif aktiviterleri tarihi ve kültürel geziler ile birleştirerek dil eğitimini eğlenceli ve macera dolu bir hale getirmektedirler. İngilizce pratik yapma amacıyla farklı ülkelerden gelen öğrenciler bu yaz dil okullarında yaşıtlarıyla kaynaşır ve ileriki zamanlarda da sürecek arkadaşlıklar kurar.

9-18 yaş aralığındaki öğrenciler için eşsiz bir deneyim fırsatı olacak Amerika yaz kampları birçok açıdan incelenerek seçilmektedir ; bulundukları bölge, öğrencilere sundukları imkanlar, alanlarında tecrübeli eğitmen ve gözetmenlere sahip olmaları, eğitim kalitesi.

Öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirirken aynı zamanda düzenlenen sosyal aktiviteler öğrencilerin yeteneklerine ve ilgi alanlarına yöneliktir ve bunun yanı sıra düzenlenen sportif aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir.

Bu kamplarda verilen sorumluluklarla öğrenciler erken yaşta sorumluluk almanın bilincine varırlar ve bu sorumlulukları yerine getirip daha disiplinli bir ortamda bulundukça kendilerine olan özgüvenleri artar.

Yoğun ve yorucu bir eğitim döneminin ardından ailelerinin kendilerine geleceklerine yatırım amaçlı hediye etmiş olduğu bu kamplar, öğrencilerin İngilizce dil becerilerini pekiştirip ilerletmenin yanı sıra teoride bulunan tüm bilgilerini pratiğe dönüştürme fırsatını da vererek ileriki eğitim hayatlarında sağlam adımlarla ilerlemelerine bir basamak olmuş olur.

Eğitim, eğlence ve geziyi bir arada sunan Amerika yaz okulları öğrencilerin unutamayacakları bir deneyime sahip olma fırsatını sunmuş olur.

Şimdi Ara

Teklif Al

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için formu hemen doldurun!

Teşekkürler!

Danışmanlarımız en kısa süre içerisinde mail adresinize veya telefon numaranıza sorunuzla ilgili dönüş yapacaklar.