LOS ANGELES

California State University

Program dili: İngilizce | Konum: Los Angeles, Amerika | Yaş: 10-18 yaş

Batı yakasının en gözde şehri Los Angeles tecrübesi sunan program California State Universitesi Northridge kampüsünde gerçekleşir. Los Angeles şehir merkezine 45 dk mesafede yer alan kampüs yüzme havuzundan spor sahalarına birçok imkanı bünyesinde barındırmaktadır.

 

Dünyanın birçok noktasında yaz kampı hizmeti sunan Embassy Summer geniş yaş aralığı ve kapasitesi ile şehirdeki en önemli programlardan birisini gerçekleştirir./p>

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– Amerika vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Öğrenciler haftalık 45 dk olmak üzere 20 derslik İngilizce programı ile seviyelerine uygun biçimde profesyonel bir eğitim alırlar. Programın ilk günü seviye belirleme sınavı yapılır. Sınıflarda en fazla 15 öğrenci bulunur ve eğitim konuşma odaklıdır.

 

Konaklama

Konaklama Northridge kampüsü içerisindeki yurtlarda gerçekleştirilir. Odalar 2 kişilik; genelde 2 oda aynı tuvalet ve banyoyu kullanır.

 

Haftalık olarak odalar temizlenir ve çarşaflar değiştirilir. Ortak alanlar günlük olarak temizlenir. Çamaşır yıkama servisi ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

 

Aktivite ve Geziler

Öğrencilerin İngilizce eğitimlerinin yanında Los Angeles’ın da tadını çıkarmaları için haftada 2 tam gün gezi 3 yarım gün ya da akşam gezisi sunulur.

 

Opsiyonel olarak Disneyland, Universal Stüdyoları, Six Flags gibi eğlence parkı gezileri ayrıca LA Dodgers Beyzbol maçı da sunulmaktadır.

Video