BOSTON

CATS College

Program dili: İngilizce | Konum: Boston, Amerika | Yaş: 9-17 yaş

Dünyanın en saygın okulları arasında gösterilen Harvard ve MIT’nin bulunduğu Amerika’nın en eski şehirlerinden biri olan Boston’da eğitim almak çocuğunuz için eşsiz bir deneyim olacak.

 

Şehir merkezine 16 km uzaklıkta bulunan CATS Academy yepyeni ve konforlu tesisleriyle öğrencilere kaliteli eğitimi ve Boston’un şehir yaşamının hareketliliğini aynı anda sunuyor. Lisans eğitimini yurtdışında yapmak isteyen gençler için ideal bir tecrübe.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– Amerika vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Haftada 20 derslik İngilizce programı ile öğrenciler seviyelerine uygun bir şekilde profesyonel bir eğitim alırlar.

 

Stafford House Yaz Okulu programı özellikle konuşma odaklı bir eğitim programı izleyerek iletişim becerilerine yönelik çalışmalar yapmaktadır.

 

Konaklama

Öğrenciler kampüs içerisinde bulunan yurtlarda tam pansiyon şeklinde konaklar. Yurtlar kendisine ait banyosu ve tuvaleti olan tek kişilik odalardan oluşur.

 

Odalar haftalık olarak, ortak alanlar ise günlük olarak temizlenmektedir. Çamaşır yıkama servisi ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

 

Aktivite ve Geziler

Haftalık İngilizce eğitimlerinin yanında Boston’ın tadını çıkarmaları için haftada 1 tam gün gezi ve 2 yarım gün veya akşam gezisi sunulur.

 

Opsiyonel olarak New York ve Newport gibi yakın şehirlere de geziler düzenlenmektedir.

Video

Konaklama