MALIBU

Pepperdine University

Program dili: İngilizce | Konum: Malibu, Amerika | Yaş: 10-17 yaş

Pasifik Okyanusu’nun kıyısında, Santa Monica dağlarının eteğinde muhteşem bir kampüste Amerika’nın en popüler şehrine geziler içeren ideal bir yaz okulu programı sizleri bekliyor.

 

Pepperdine Üniversitesi yaz okulu programı özellikle 10-15 yaş arası öğrenciler için son derece korunaklı ideal bir program. Hollywood, Beverly Hills, Santa Monica gibi Los Angeles’ın birçok noktası öğrenciler tarafından ziyaret ediliyor, Amerikan’ın parlak yüzüyle tanışılıyor.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– Amerika vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Maksimum 15 öğrencinin yer aldığı sınıflarda haftalık 15 saat eğitim programı sunulur. Öğrenciler test sonrası uygun sınıflara yerleştirilir.

 

Dersler genellikle grup çalışması, oyunlar, müzik, film ve projeler ile öğrencilerin daha fazla pratik yapmalarına yönelik olarak kurgulanmıştır.

 

Konaklama

Öğrenciler Pepperdine Üniversitesi kampüsü içerisinde konaklarlar. Kız ve erkek öğrenciler farklı katlarda konaklarlar. 2 öğrenci bir odayı paylaşır.

 

Kampüs içerisinde 24 saat güvenlik bulunur. Tuvalet ve banyolar koridorda ortak kullanımdadır. Ortak alanların günlük temizliği yapılır. Günde 3 öğün yemek kampüs içerisindeki öğrenci restoranında sunulmaktadır.

 

Aktivite ve Geziler

Sabah derslerinin ardından öğleden sonraları ya gezi ya da kampüs aktiviteleri olur. Haftada 2 yarım gün ve 1 tam gün gezi yapılmaktadır.

 

Öğrenciler Amerikan kültürü hakkında bilgi verici gezilere katılırlar. Disneyland, Universal Stüdyoları öğrencilerin en beğendikleri arasındadır.

Video

Okul