SANTA BARBARA

University of California (UCSB)

Program dili: İngilizce | Konum: Santa Barbara, Amerika | Yaş: 11-13 ve 14-17 yaş

Kaliforniya’nın önemli sahil kentlerinden Santa Barbara’da sahile yürüyüş mesafesinde bir kampüs tecrübesi öğrencileri bekliyor. Nobel sahibi 5 akademisyeni hala üniversitede bulunan bu kampta dil eğitimi almak ve konaklamak öğrencileri İngilizceye üst seviyede motive ediyor.

 

Özellikle 11-13 yaş öğrenciler için çok güvenli ve eğlenceli bir yaz okulu fırsatı. 1,5 saat mesafedeki Los Angeles’a yapılan geziler de öğrenciler için güzel hatıralar demek.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– Amerika vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Haftada 20 ders İngilizce eğitimini içeren ve 12 farklı seviyenin yer aldığı yaz kampı programı yarı yarıya gramer ve iletişim becerilerine yönelik çalışmaları kapsamaktadır.

 

Özellikle konuşma odaklı bir eğitim programı izlenir.

 

Konaklama

UCSB sahile bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde güzel bir kampüs içerisinde bulunuyor. Öğrenciler 3 öğün yemek dahil olarak 2 kişilik odalarda konaklarlar. Kız ve erkek öğrencilerin yurtları ve katları farklıdır.

 

Banyo ve tuvaletler ortak kullanımlı olup günlük temizlikleri yapılmaktadır. Yurtlarda kablosuz internet vardır. Çamaşır yıkama ve kurutma 1,5 $ olarak ücretlendirilir.

 

Aktivite ve Geziler

Öğrencilere klasik program, sörf programı ve outdoor olmak üzere 3 temel program sunulur. Haftasonları tam gün geziler, hafta içi ise yarım günlük geziler ve kampüs içi aktiviteler sunulmaktadır.

 

Disneyland gezisi opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Video

Konaklama