Brisbane

Kaplan

Avustralya’nın en hızlı büyüyen kentlerinden biri olan Brisbane’deki dil okulu zinciri Kaplan International konumu itibariyle şehrin merkezinde bulunmakta ve bütün sosyal, sportif ve kültürel aktivitelere kısa bir mesafededir. Kaplan Brisbane dil okulunun otobüs duraklarına ve tren istasyonuna yakın olmasının yanı sıra şehrin popüler bölgelerine ulaşımınızı sağlayabilecek ücretsiz bir otobüs servisi de bulunmaktadır.

Dağların, yağmur ormanlarının ve plajların içinde yaşayacağınız Brisbane’da yıl boyunca sıcak bir iklim yaşanmasının yanında fantastik plaj kültürü ve son moda kozmopolitan bir atmosfere sahip olmasıyla Avustralya’ya dil eğitimi için gelen öğrenciler gerçekten sıcak ve keyifli bir ortamda İngilizce gelişimlerini sağlamaktadırlar.

Brisbane şehir hayatı ve doğal hayatın mükemmel bir karışımını sunmakta, gökdelenler, tarihi binalar ve doğal güzellikler içinde alacağınız İngilizce dil eğitimi sizin için unutulmaz bir deneyim olacaktır. Dil eğitiminin yanı sıra eğitiminiz süresince sosyal programlarınız da oldukça yoğun olacaktır. Aktivite koordinatörleri geziler dışında yüzme, futbol ve rugby gibi spor aktiviteleri düzenlemektedirler.

Kaplan International Brisbane, İngilizce dil eğitiminizin yanı sıra kariyer hedeflerinizi için Work&Study kapsamında OPUS İngilizce programı sunmaktadır. Bu programda 12-17 hafta arası İngilizce eğitimi alacak ve iş deneyimi kazanmanız için 3 iş görüşmesine girmeniz sağlanmaktadır. İngilizce eğitimi aldıktan sonra ise işe yerleştirme süreciniz tamamlanır ve hem İngilizcenizi geliştirip hem de iş deneyimine sahip olabilirsiniz.

Oldukça modern bir bina yapısında olan Kaplan Brisbane’da klima, TV ve DVD oynatıcı ile interaktif beyaz tahtalara sahip sınıflar, video ve ses formatları ile uyumlu interaktif yazı tahtaları bulunur. Öğrencilerin kullanımına açık, bilgisayarlı çalışma odası, eğitim materyallerinin ödünç alınabileceği bir kütüphane vardır.

Kaplan International Brisbane dil okuluna resmi tatiller hariç yıl boyunca her Pazartesi başlayabilirsiniz.

  • Genel İngilizce
  • Sınav hazırlık kursları
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik amaçlı İngilizce
  • OPUS İngilizce
  • İş İngilizcesi