Cairns

Kaplan

Kaplan International English dil okullarının Avusturalya’da bulunan bir şubesi de Cairns de yer almaktadır. Kaplan Cairns dil okulu merkezi iş bölgesinde, alışveriş mağazalarına çok kısa bir mesafededir. Otobüsle ve bisikletle kolayca gezilebilen bu şehirde konumu itibariyle okul size çok yardımcı olacaktır.

Cairns, yoğun yağmur ormanlarının yükselen manzarası ve parıldayan mercan kayalıklarıyla tam anlamıyla eşsiz bir yerdir. Yüzebileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz parklara ve kıyı göllerine sahip, yıl boyunca tropikal havanın hakim olduğu küçük fakat oldukça hareketli bir şehirdir. Dalgıçlık, paraşütle atlama, rafting gibi sporları içeren bir çok macera turlarına ev sahipliği yapan Cairns şehrinde dil eğitimi süresince eğer ilgileniyorsanız sizi bir çok heyecanlı aktivite beklemektedir.

Kaplan International Cairns dil okulunun sosyal programlarında hemen hemen herkese uygun aktiviteler yer alır. Skyrail Rainforest Cableway’da, yağmur ormanları tekne gezisi, dalış, muhteşem Great Barrier Reef gezisi, sörf ve paraşütle atlama bunlardan sadece birkaç tanesidir. Cairns’in tüm damak tatlarına uygun, şehir boyunca uluslararası mutfakları bulabileceğiniz restoranlarını keşfetmek, Cairns, Regional Art Gallery’e, Center for Contemporary Arts’a ve muhteşem botanik bahçeleri dolaşmak ve Tjapukai Parkı’nın yerli Aborjin tarihini öğrenmek sizin için eşsiz bir deneyim olacaktır.

Kaplan International Cairns dil okuluna resmi tatiller hariç yıl boyunca her Pazartesi başlayabilirsiniz.

  • Genel İngilizce
  • Sınav hazırlık kursları
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik amaçlı İngilizce
  • İngilizce ve Dalış