Melbourne

Kaplan

Rıhtım çevresinde kozmopolit ve sportif bir şehir olarak gürlen Melbourne, Avustralya’nın en büyük şehirlerinden biridir. Yakın zamanda yapılan bir araştırmada, araştırma dahilindeki 140 şehir arasından en yaşanılabilir şehir seçilen Melbourne’de bulunan Kaplan dil okulu, toplu taşıma araçlarıyla Melbourne CBD’den çok kısa bir mesafede kolaylıkla gidilebilen bir yerdedir.

Modern binasında, multimedya araçları ile donatılmış sınıflarda eğitim verilen Kaplan International Melbourne dil okulunda bilgisayar laboratuvarı, öğrenci salonları ve kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

Melbourne’deki şehri otobüsle, tramvayla, bisikletle ya da yürüyerek gezmek oldukça kolay ve keyiflidir. Vahşi penguen kolonilerini görebileceğiniz Penguen Adaları’na gezi, Queen Victoria pazarlarında alışveriş, kriket maçı izlemek, festivallere, sokak gösterilerine, tiyatrolara gitmek, dünyanın en muhteşem yollarına ve yürüyüş manzaralarına sahip olan Great Ocean Road’da uzun bir yürüyüşe çıkmak Kaplan Melbourne dil okulundan eğtim süresince yapmanız gerekenlerden sadece birkaç tanesidir.

Kaplan International Melbourne dil okuluna resmi tatiller hariç yıl boyunca her Pazartesi başlayabilirsiniz.

  • Genel İngilizce
  • Sınav hazırlık kursları
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik amaçlı İngilizce
  • İş İngilizcesi