Perth

Kaplan

Sahilin şehir ile buluştuğu Avustralya’nın en güzel yerlerinden Perth şehri, Kaplan dil okulunun bulunduğu yerlerden biridir. Kaplan Perth dil okulu konum olarak şehrin merkezinde ve çok sayıda otobüs durağı ve tren istasyonunun yakınındadır. Her 5-20 dakikada bir otobüs veya tren geçmektedir ve şehir merkezi içindeki otobüs yolculuğu ücretsizdir.

Perth şehri; alışveriş, sanat galerileri, sahile bakan kafeleri ve canlı gece hayatının yanı sıra rahat yaşam tarzlarını bir araya getiren deniz kıyısında bir kenttir. Güzel beyaz kumsallar, turkuvaz rengi su ve mercan kayalıklar ile çevrili bir yerde bulunan Kaplan International Perth, İngilizce dil eğitiminin yanı sıra dış mekan sporları, alışveriş ve manzarada sınır tanımayan Avustralya’nın güzel ikliminin tadını çıkarma imkanını sunmaktadır. Sörf dersleri ve plaj voleybolu oyunları düzenlenmekte ve haftada bir kez futbol turnuvası yapılmaktadır. Bunların yanında öğrenciler, kapalı alan (indoor) sporları veya fitnes için koleje yakın birçok spor salonundan faydalanabilmektedirler.

Modern bir binada klimalı, aydınlık ve ferah sınıflarda eğitim veren Kaplan Perth dil okulunda tüm bilgisayarlarda ücretsiz hızlı internetin yanı sıra kılavuzlu çalışma için gerekli yazılımlar da mevcuttur. Okulda ücretsiz kablosuz internet bulunmakta ve bilgisayarlar yabancı dillerde de kullanılabilmektedir. Ayrıca boş zamanlarında öğrenciler öğrenci salonunda dinlenebilir, ders çalışabilir, arkadaşları ile vakit geçirebilir veya yemeklerini yiyebilirler.

Kaplan International Perth dil okuluna resmi tatiller hariç yıl boyunca her Pazartesi başlayabilirsiniz.

  • Genel İngilizce
  • Sınav hazırlık kursları
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik amaçlı İngilizce
  • İş İngilizcesi