Sidney

Kaplan

Dünyanın en güzel yerlerinden birisi olan Sidney, aynı zamanda Avusturalya’nın en büyük şehri ve göze hitap eden, misafirperver ve hayat dolu bir şehirdir. Opera House ve Harbor Bridge gibi şehri simgeleyen yapıların yanı sıra altın kumları, muhteşem kıyıları kendine özgü kültürünü en iyi şekilde yansıtmaktadır. Sürekli bir yenisi gerçekleşen festivalleri ve tarihi dokusu hatta daha fazlasını görebileceğiniz sanat galerileri ve müzeleri vardır. Unutulmaz anların kaçınılmaz olduğu bu şehirdeki sayısız barlar, kafeler ve restoranlar şehri tam anlamıyla sosyal bir şehir kılar.

Şehri otobüs, feribot ya da trenle gezmeniz mümkündür. Canlı kumsallar ve zengin bir kültürüyle Sidney şehri, okyanusun yanı başında ve harika bir iklime sahiptir. Sidney Manly’de bulunan Kaplan dil okulu, modern bir binada eğitim vermektedir. Bilgisayar laboratuvarları, kütüphane, öğrenci salonları, kablosuz internet gibi imkanların bulunduğu dil okulunda kaliteli eğitiminizin yanı sıra özellikle Sidney Manly’de bulunan denize sıfır balkonlarda çok keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Kaplan International Sidney dil okuluna resmi tatiller hariç yıl boyunca her Pazartesi başlayabilirsiniz.

  • Genel İngilizce
  • Sınav hazırlık kursları
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik amaçlı İngilizce
  • İş İngilizcesi (Sidney şehri)
  • İngilizce ve sörf (Sidney Manly)

Kaplan Sidney dil okulu, öğrenci yurtları özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşmaktadır. Harika bir yaşam deneyimi sunan bu konaklama şeçenekleri özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Çoğu yurtta, size özel mutfaklar ile yemek yapmanıza imkan sağlanmaktadır. Tek ya da bir oda arkadaşıyla konaklayabileceğiniz bu seçenekler dışında aile yanı konaklama seçeneği de bulunmaktadır. Eğitiminiz süresince yerel bir aile ile yaşamak, yemek saatlerini aile ile beraber geçirip okul dışında da İngilizcenizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.