Brisbane

LSI

Languages Studies International (LSI) dil okullarının Avustralya’daki dil okulu, Queensland’in en büyük kenti Brisbane’ın merkezinde yer alıyor LSI Brisbane merkezi konumda, toplu taşıma araçlarının kalbinde, mağazalara ve restoranlara çok yakın bir mesafededir. Queen Street Mall, kütüphane, nehir kenarındaki botanik bahçe ve parklar sadece birkaç adım uzaklıktadır.

Avustralya’nın Sunshine State (Güneşli Eyalet) olarak anılan eyaleti Queensland’in başkenti Brisbane, Brisbane nehrinin kıyısında ve tüm yıl boyunca harika bir iklime sahiptir. Kumsallar ve yağmur ormanları gibi cazibe yerleri yalnızca bir saat uzaklıktadır. Nehir kenarındaki parklar, farklı fantastik taze meyve, sebze ve deniz ürünleri satan pazarlar, ahşap evler ve kültür merkezi, şehrin en çok ilgi gören cazibe yerleridir.

LSI Brisbane dil okulları İngilizce öğrenmek için mükemmel bir seçimdir. Harika bir iklimde, stresten uzak bir yaşam tarzı içinde, hem büyük şehrin imkanlarına hem de plaj keyfine erişebileceğiniz bir konumda olan okulda kaliteli eğitimin yanında müzelerden sanat galerilerine, pikniklerden plaj sporlarına kadar bu nefes kesici ülkede zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlayacak heyecan verici ve geniş kapsamlı sosyal programlar da sizinle olacak.

LSI Brisbane dil okuluna resmi tatiller hariç yıl boyunca her Pazartesi başlayabilirsiniz.

  • Genel İngilizce
  • Sınav hazırlık kursları
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • 40 yaş üzeri için İngilizce

LSI Brisbane öğrenci yurtları özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşmaktadır. Harika bir yaşam deneyimi sunan bu konaklama şeçenekleri özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için idealdir.

Çoğu yurtta, size özel mutfaklar ile yemek yapmanıza imkan sağlamaktadır. Tek ya da bir oda arkadaşıyla konaklayabileceğiniz bu seçenekler dışında aile yanı konaklama seçeneği de bulunmaktadır. Eğitiminiz süresince yerel bir aile ile yaşamak, yemek saatlerini aile ile beraber geçirip okul dışında da İngilizcenizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. LSI Brisbane dil okulu tarafından özenle seçilmiş ailelerin yanında konaklarken her gün kahvaltı ve akşam yemekleri ailenizle olacak ve yepyeni kültürün içinde yaşayacaksınız.

Sorunuz mu var?

Bize yazın.