En İyi İş İngilizcesi Kursları

İngilizce’nin iş hayatındaki önemi bu yola giren herkes tarafından zaten bilinmektedir. Etkin bir İngilizce kullanımı için yapmamız gerekenler arasında kendimizi alan bilgisinde uzmanlaştırmamız başta gelmektedir ki faaliyetinde bulunduğumuz işte gerek Türkiye içi gerekse uluslararası pazarlarda şirket adına kendimizi temsil edebilelim.

 

Alanımızda daha profesyonel olmak için iş İngilizcesi bilgimizi geliştirmek adına destek almamız gerekebilir. Bu, İngiltere’de bir iş İngilizcesi kurs programına katılmak olabilir. Tercihini yurtdışında kısa süreli kurs programına katılmaktan yana kullananlar için farklı seçenekler mevcuttur. Bu kurslar, iş hayatında ihtiyaç duyulan konuşma, yazma, dinleme ve okuma becerilerini, iş İngilizcesi kelime hazinenizi ve dil bilginizi geliştirmeyi hedeflemektedir. Böylelikle İngilizce konuşulan bir iş ortamında veya küresel pazarda başarılı olmak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri edinmiş ve ihtiyacınız olanları da tamamlamış oluyorsunuz. Size profesyonelleşme adına sağlayacağı katkılar ise göz ardı edilemeyecek kadar fazla. Yani kendinizi olmayı hayal ettiğiniz kişilerin yerinde görmek istiyor, emin adımlarla ilerleyerek hedefinize ulaşmayı amaçlıyorsanız bu gibi destekler lüks değil birer ihtiyaçtır. İngilizcenin anavatanında bu kurslara katılıyor olmanız zaten sizin için büyük bir fırsat olacaktır. Pratiğinizi geliştirmek için size sağlanan sanal ortamlarda aktif olarak bulunmanız size katkıda bulunacaktır.

 

Yaptığımız araştırmalar doğrultusunda en çok tercih edilen 6 ‘iş İngilizcesi’ kursunu sizler için sıraladık:

 

London School of English

Kariyerinizin daha başındaysanız London School of English‘in sunduğu ‘Genç İşadamları İçin İş İngilizcesi’ kursu sizin için ideal bir seçenek olacaktır. Kısa sürede etkili bir ilerleme kaydetmek isteyen, iş hayatına henüz yeni atılmış genç işadamları için mevcut olan bu kurs, sizi aynı zamanda sektörünüzle alakalı sınavlara yönelik hazırlamaktadır.

 

Bu kurs seçeneği MBA programına hazırlananlar için de idealdir.

 

London School of English

Bournemouth Business School International

Bournemouth Business School İş İngilizcesi kursunu, iş yerinde kullandıkları İngilizce dilini geliştirmek ve uluslararası bağlamda kullanılan iş dilinde pratik imkanı sağlamak amacıyla sunmaktadır. British Council tarafında akredite olan bu kurs yıl boyunca devam etmektedir.

 

İşletmede kullanılan İngilizce dilbilgisi ve kelimelerin yanı sıra toplantılarda, telefon görüşmelerinde ve sunumlarda kullanılan kelime ve cümle kalıplarını de öğretmektedir. Dersler, öğrencilerin mesleki ve sosyal senaryolara dahil olarak İngilizcelerini kullanırken kendilerine güven duymalarına yardımcı olacaktır.

 

Bournemouth Business School International

Regent’s University

Bu kurs İngilizce dil kullanımız ile iş bilginizi inşa etmeyi hedeflemektedir. İngilizce dersleri ile iş workshop’larını geleneksel iş ortamlarında kullanılan anahtar dil ve becerileri ile hazırlayıp sizlere sunmaktadır.

 

Kurs boyunca, İngilizce gramer ve kelime hazinenizi en güncel iş dilini kullanarak uygulama fırsatını bulmuş oluyorsunuz. Derste ayrıca, finans, ekonomi, pazarlama ve muhasebe ilkeleri dahil olmak üzere iş konularında çeşitli bilgiler de verilmektedir.

 

Regent’s University

Hampstead School of English

Etkin bir iletişim aracı olarak İngilizce konuşma ve yazmanın ihtiyacının bilincinde olan iş hayatına atılmış profesyoneller için kurs programları sunmaktadır. Müfredatları alana uygun ve en güncel haliyle hazırlayan konularında uzman eğitmenler tarafında verilen kurslar, katılımcıların kendinden emin ve etkili bir biçimde iş alanlarına hakim olmalarını sağlamaktadır.

 

İş hayatınızın her aşamasında başarılı olmak adına katılacağınız bu kurs programında İngilizce dil ve kelime bilgisinin yanı sıra spesifik alan bilgilerini de edinmektesiniz.

 

Hampstead School of English

Bell English

İş hayatının hangi evresinde olursa olsun kariyerine ivme kazandırmak isteyen kişilere iş İngilizcesi kurs programını sunmaktadır. Bell English dil okulunda katılacağınız bu kurs sayesinde iş hayatınızda daha etkin bir rol alacak ve kendinizden emin bir şekilde iletişim kurma becerilerine sahip olacaksınız. Ayrıca Business Combination kurs programı seçeneğiyle MBA programına geçiş içiş zemin hazırla imkanını elde edebilirsiniz.

 

Bell English

Anglo Continental

İngilizce konuşmak artık bir lüks değil aksine başarılı olmak için bir ihtiyaç olduğunu düşünenlere yönelik düzenlenen iş İngilizcesi kursları, seçtiğiniz kurs programı ile ilgili geçmişe sahip, alanında uzman kişilerce verilmektedir. İşinize uygun otantik metinler, belgeler ve kaydedilmiş çeşitli materyaller müfredata uygun şekilde kullanılmaktadır. Canlandırmalar sayesinde kursiyerler iş atmosferini oluşturarak daha rahat bir şekilde kendilerini işlerine adapte olarak ifade etme şansını bulmaktadırlar.

Anglo Continental

KAPAT

Teklif Al

Ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı almak için

formu hemen doldurun!

Teşekkürler!

Danışmanlarımız en kısa sürede belirttiğiniz mail adresine veya telefon numarasına dönüş yapacak.

KAPAT