Normandie

Ecole des Roches Summer Music Academy

École des Roches, Petites Mains Symphoniques Ulusal Orkestrasını sunmaktan gurur duyar!

2005 yılında şef eric du fay tarafından kurulan psm ulusal orkestrası, her iki yılda bir Fransa’da düzenlenen bir dizi seçmelerle seçilen 6 ila 17 yaşlarındaki genç müzisyenleri bir araya getiriyor.

Bu girişim, kurulduğu günden beri,maceraya katılan 6000’den fazla çocukla büyük bir başarı elde etti. Yaz Akademisi her yıl yaklaşık 450 katılımcıya ev sahipliği eder.

Bugün orkestranın repertuarı,  senfoni müziğinden, opera müziğine, klasik müzikten,caz ve rock’n roll’a kadar çeşitli müzik stillerini kapsamaktadır.

Başlangıçta Fransız genç müzisyenlerin yeteneklerini sergilemek için kurulan PMS Ulusal Orkestrası, Fransa ve yurtdışında konserler gerçekleştiriyor ve düzenli olarak dünya çapındaki önemli müzik festivallerine davet ediliyor.

Bu akademilerin amacı, genç müzisyenlere, repertuarlarını, tarihi mekânlarda ve çevresinde bulunan kültürel öneme sahip mekanlarda gerçek bir  konser vermeden önce pratik etme olanağı sunmaktır. Her akademi sırasında düzenlenen yaklaşık 40 konser ile farklı izleyicilerin önünde enstrümanlarını çalma ve kendilerini geliştirmeye yönelik benzersiz bir deneyim sunuyor.

Bu yıl, PMS Ulusal Orkestrası ve Ecole des Roches, Yaz Müzik Akademisi’ni genç müzisyenlerden oluşan daha geniş bir uluslararası izleyici kitlesine açmak için güçlerini birleştiriyor ve tüm ülkelerden ve kültürlerden gelen adayları 12 Ağustos – 24 Ağustos 2018 tarihleri ​​arasında Normandiya’ya davet ediyor. .

Sorunuz mu var?

Bize yazın.

Genel Bilgiler

Program

Organizasyon:  Ecole des Roches
Yaş Aralığı:  6-17

Adres

Avenue Edmond Demolins, 27130 Verneuil-sur-Avre

Tarihler

12 Ağustos – 24 Ağustos 2019 arası

Transfer

Havaalanı karşılama ve transfer

Güvenlik

24 saat güvenlik, danışman ve sağlık hizmeti

Ekstralar

Uçak biletleri
Fransa vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı
Cep harçlığı ve kişisel harcamalar