BIARRITZ

Lycée Agricole Saint Christophe

Program dili: Fransızca | Konum: Biarritz, Fransa | Yaş: 13-17 yaş

Alpadia Biarritz yaz kampı, şehir merkezine ve Atlantik kıyısına 30 dakika uzaklıkta, tepeler ve ormanlar arasında yer alan güzel bir Bask Köyü St-Pée-sur-Nivelle’de Lycée Agricole Saint Christophe kampüsünde düzenlenmektedir.

 

Donanımlı sınıflar, yemekhane, kafeterya, spor alanları, ve daha birçok imkan mevcuttur.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– Fransa vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Okulun ilk günü yapılan seviye belirleme sınavının ardından öğrenciler seviyelerine uygun sınıflarda eğitime başlar. Haftada 20 veya 25 ders Fransızca eğitim vardır. Ayrıca talep edilmesi hallinde Fransızca derslerine ek olarak haftalık 6 saat aşçılık, binicilik, su sporları gibi opsiyonel kurslara ekstra ücret karşılığında katılabilirler.

 

Konaklama

Kampüs içerisindeki yurtlarda üç kişilik odalarda tam pansiyon olarak konaklanmaktadır. Her katta ortak banyo, WC bulunmaktadır. Nevresimler haftalık olarak değiştirilir. Öğrenciler havlularını kendileri temin ederler.

 

Aktivite ve Geziler

Masa tenisi, turnuvaları, plaj voleybolu yarışmaları, kaya tırmanışı, bowling, yüzme, sörf, doğa yürüyüşü, film, barbekü, disko, ve dahası…

 

Okyanus ve Sörf Müzesi, Bordeaux Çikolata Müzesi, Biarritz Macera Parkı, Bayonne, St Jean de Luz, St Jean Pied de Port, Espelette, Rhune Dağı, Grottes de Sarre Mağaraları, Hondarribia, …

Video

Konaklama