LİSE VE KOLEJLER İÇİN YURTDIŞI YAZ KAMPI GRUP KAYITLARI

Özellikle lise öğrencileri için olmak üzere Amerika, Fransa ve İngiltere’de yaz boyunca aktivitelerle zenginleştirilmiş eğitim kamplarına grup kayıtları gerçekleştirebilmekteyiz. Yalnızca tercih ettiğiniz ülkeyi belirtmeniz, size sportif aktiviteler ve kültürel şehir gezileriyle dolu bir yaz kampı programı sunabilmemiz için yeterlidir.

Genç lise öğrencilerinin yurt dışında bir yandan Fransızca veya İngilizce dil eğitimi alırken diğer yandan da eğlenceli aktivitelerle dolu bir yaz tatili geçirebilmelerini amaçlıyoruz. Bu doğrultuda lise ve kolej öğrencilerine yönelik olmak üzere, öğrenci ve öğretmenlerinin tercihleriyle şekillendirilmiş, aynı zamanda grup indirimiyle daha ekonomik bir maliyetle grup kayıtları alabilmekteyiz. Grup kayıtlarında öğrenci ve aileleri ile bir araya gelip taleplerini göz önünde bulundurarak çeşitli öneriler sunuyor, birlikte yapılacak istişare ve sözleşme ile öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını ve eğitim sürecini A’dan Z’ye kapsayacak şekilde programlar hazırlayabiliyoruz. Bu kapsamda;

  • Uygun şehir ve okul seçimi,
  • Okul kayıtlarının gerçekleştirilmesi,
  • Konaklama ve yemek seçeneklerinin ayarlanması,
  • Sportif aktivite ve kültürel gezilerin eklenmesi,
  • Havaalanı transferleri ve karşılamaların ayarlanması,
  • Vize randevularının alınması ve vize için gerekli belgelerin temin edilmesi,
  • Uçak biletlerinin ekonomik bir şekilde alınmasına yardımcı olunması,
  • Seyahat sağlık sigortasının yapılması gibi hususların tamamında hizmet vermekteyiz.

Teori Eğitim Sorbonne Junior programının kurucu ortağıdır.
Özellikle genç yaştaki öğrenciler için yurtdışı yaz kampları konusundaki eğilimimiz, bizlere Sorbonne Üniversitesi ile birlikte dünyada ilk kez ve kayıtlarını yalnızca Teori Eğitim’in* aldığı CCFS Sorbonne Junior Yaz Kampı programını 2013 yılında hayata geçirme onurunu yaşatmıştır.

*Paris’teki ofisimiz olan Teolangue Teori S.A.S. ile birlikte.

Başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa olmak üzere Türkiye genelindeki pek çok özel lise ve koleji yerinde ziyaret ederek programlarımız hakkında detaylı bir sunum gerçekleştiriyoruz. Size özel programlar sunabilmemiz ve ayrıntılı bilgi için bizlere (212) 260 2065 numaralı telefondan veya “summer@teori.education” e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.