• İNGİLTERE YAZ OKULLARI

    7-12 yaş çocuklar ve 13-17 yaş arası gençler için İngiltere’de İngilizce yaz kampları.

    KAMPÜSLERFİYATLAR

İNGİLTERE YAZ OKULU

İngiltere yaz okulları, 18 yaş altı gençler için hem eğlenceli bir yaz tatilinin hem de İngilizcelerini geliştirmenin en önemli adresi.

Aktiviteler ile zenginleştirilen ve ihtiyaca uygun kurs seçenekleri sunan İngiltere’deki İngilizce yaz kampları ile

çocuklar ve gençler uluslararası bir atmosferde olmanın tecrübesini erken yaşta edinebilmektedirler.

Brighton College
Brighton
12-17 yaş
Kings Summer

The Leys School
Cambridge
11-17 yaş
Bell English

King’s School
Canterbury
8-17 yaş
St Giles

Royal Russell School
Croydon, Londra
10-17 yaş
Churchill House

Kaplan
Edinburgh
12-17 yaş
Kaplan International

Millfield
Glastonbury
12-17 yaş
Glastonbury Campus

Aldenham School
Hertfordshire, Londra
10-17 yaş
Churchill House

St Albans
Hertfordshire, Londra
7-17 yaş
Bell English

Queenswood Campus
Hertfordshire, Londra
10-12 / 13-17 yaş
LINES

Keele Campus
Keele
10-17 yaş
Alpadia

CATS College
Londra
12-17 yaş
Stafford House

Stowe School
Oxford
7-17 yaş
Regent

Exsportise
Petworth
10-16 yaş
Exsportise

Sir William
Richmond
14-17 yaş
Studio Cambridge

Priors
Sherbourne
7-13 yaş
Oise

Street Campus
Somerset
12-17 yaş
Millfield

Bruton Campus
Somerset
12-17 yaş
Millfield

Harrow House
Swanage
8-17 yaş
Harrow House

Melton College
York
11-17 yaş
Melton College

İngiltere’deki yaz okulları genel olarak Haziran ortasından Eylül ayının ilk haftasına kadar olan dönemi kapsayan, öğrencilerin bazen güzel bir kampüs içerisinde bazense aile yanında tam pansiyon esasına göre konakladıkları, sportif aktiviteler ve kültürel şehir gezileriyle desteklenen programlardır.

Program süresince öğrenciler 24 saat gözetim altında olmakla beraber her türlü güvenlik tedbiri okullar tarafından alınır ve resmi kurumlarca sürekli denetimi yapılmaktadır. Haftalık olarak ücretlendirilen programlar kapsamında okul kurs ücretleri, konaklama, geziler, aktiviteler, yeme-içme giderleri dahil olarak fiyat belirlenmektedir.

İngiltere’deki yaz okulları kampüs tipi programlar için İngiliz eğitim sisteminin en önemli parçalarından olan şehir merkezinin biraz dışındaki geniş olanaklara sahip özel okulları seçmektedirler. Bu prestijli okullar kış döneminde İngiliz öğrenciler tarafından kullanılırken yaz döneminde ise gerekli düzenlemeler yapılarak yabancı öğrencilerin İngilizce eğitim alabilecekleri kamplar olarak hizmet vermektedir.

Aile yanı konaklamalı yaz okulu programları için ise genellikle okullar yürüme mesafesinde bulunan ve aynı anda birden fazla öğrenciyi ağırlayabilecek aileler tercih edilir. Öğrenciler özel istek olmaması halinde farklı milletlerden arkadaşlarıyla aynı odayı ve aynı evi paylaşır.

Tüm Kayıt İşlemleri Ücretsiz!
Teori Eğitim İngiltere’deki yaz okullarının Türkiye’deki resmi acentası olup;
tüm kayıt işlemlerini 2006 yılından bu yana ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir.

Yabancı dillerini geliştirmek her ne kadar temel amaç olsa da, aileler aynı zamanda İngilizce yaz okulu ile çocuklarının çok uluslu bir ortamda rahatça hareket etme, kolayca arkadaşlık kurabilme, topluluk içerisinde yabancı dil becerilerini kullanabilmesi ve uluslararası vizyon kazanması gibi ek faydalarını da beklemektedir.

Özellikle şu anda eğitim almayı planlayan kuşağın tamamen internet ve iletişim teknolojilerinin içinde doğmuş olmaları, öğrencilerin İngiltere yaz okullarında edindikleri dostlukları sosyal ağlar üzerinden devam ettirebilmelerine olanak tanımaktadır. Bu vesileyle öğrenciler kurdukları dostluklar sayesinde sürekli olarak İngilizce pratik yapabilme fırsatı bulmaktadırlar.

Teori Eğitim tarafından sunulan İngiltere yaz okulları, İngiliz resmi kurumlarınca sürekli denetimleri yapılan ve British Council tarafından tavsiye edilen okullardır.

İngiltere’de yaz okulları genel olarak Londra ve çevresi, Brighton, Bournemouth, Eastbourne gibi sahil kentleri, Oxford ve Cambridge gibi noktalarda hizmet vermektedir. Programların haftalık ücretleri 525 sterlinden başlamakta olup tüm okulların fiyatlarına Fiyat Listesini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz Amerika, İngiltere, Kanada ve Malta’da bulunan İngilizce yaz kamplarını içeren ve Teori Eğitim tarafından Türkçe hazırlanan yaz okulları kataloğumuzu adresinize ücretsiz gönderebiliriz. Katalog talebinde bulunmak için tıklayınız.

 

Şimdi Ara

Teklif Al

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için formu hemen doldurun!

Teşekkürler!

Danışmanlarımız en kısa süre içerisinde mail adresinize veya telefon numaranıza sorunuzla ilgili dönüş yapacaklar.