HERTFORDSHIRE, LONDRA

Aldenham School

Program dili: İngilizce | Konum: Hertfordshire-Londra, İngiltere | Yaş: 10-17 yaş

Churchill House Aldenham School, Londra’nın kuzey batısındaki Hertfordshire adlı kırsal bölgede, 110 dönümlük alanda kurulan okul tecrübe ve eğitim kalitesiyle dikkat çekmektedir.

 

Bu okulda geleneksel özellikler modern tesisler ile bütünleşmiştir. Londra şehir merkezine 30 dakika mesafededir. Standart programa ek olarak birçok Londra aktivitesi sunulmaktadır.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– İngiltere vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Okulun ilk günü yapılan seviye belirleme sınavının ardından öğrenciler uygun olan sınıflara yerleştirilir.

 

Haftada 15 saat İngiliz dili becerileri ve kültürü hakkında ders işlenmektedir. Dersler hafta içi her gün 09:00–12:30 saatleri arasında yapılmaktadır.

 

Konaklama

Kampüs içindeki öğrenci yurdunda banyo tuvaleti olan 2-4 kişilik odalarda tam pansiyon konaklama yapılır. Banyo ve tuvaletler ortak kullanımlıdır. Kız ve erkek öğrenciler farklı katlarda konaklamaktadır.

 

Aktivite ve Geziler

Kabare, müzik, barbekü, mini olimpiyatlar, hazineavı, disko, Rounders World Cup, film, badminton, kil çalışması, farwell parti,…

 

Oxford, Warwick Kalesi, London Eye, Fitzwilliam Müzesi, Windsor Kalesi, Chelsea Stadyumu, St Albans, Doğal Tarih Müzesi, The London Dungeons, British Museum & Covent Garden, London Aquarium, Planet Ice, Uzay Müzesi, Waddesdon Manor, National Gallery&Trafalgar Square, V&A Müzesi & Knightsbridge …

Video