LONDRA

CATS College

Program dili: İngilizce | Konum: Londra, İngiltere | Yaş: 12-17 yaş

Stafford House’un Londra’da gençlere sunulan programı Londra şehir merkezinde, Bloomsbury’de bulunan CATS College London okulunda düzenlenmektedir. Okul Oxford Street ve Covent Garden’a yakın mesafede bulunur ve ünlü British Museum’a 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alır.

 

İnteraktif tahtalı sınıflar, kütüphane, bireysel çalışma odası, bilgisayar odası, Wi-Fi, dinlenme odası, kafeterya ve kantin okulun sunduğu imkanlardandır.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– İngiltere vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Öğrenciler okulun ilk günkü seviye tespit sınavının ardından dil seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmektedir. Haftada 20 dersin verildiği programda dersler 45 dakikadır. Öğrencilere verilen eğitim konuşma-yazma-okuma ve dinleme temeli üzerinde şekillenir.

 

Konaklama

Öğrenciler aile yanında farklı milletten olan öğrencilerle çift kişilik odalarda tam pansiyon şeklinde konaklamaktadır. Ailelerin yanında kalan öğrenciler kendi imkanları ile okula gidip gelirler. Havlular ve nevresimler her hafta düzenli olarak değiştirilmektedir.

 

Aktivite ve Geziler

Sinema veya film geceleri, karaoke partileri, ödüllü quiz geceleri, maske yapımı, drama, dil ve tahta oyunları ve daha fazlası düzenlenen aktivitelerdendir.

 

Düzenlenen geziler arasında Oxford, Cambridge, Brighton, Canterbury, Piccadilly Circus, British Museum, Borough Market, Buckingham Palace, Camden Market, Oxford Street, Covent Garden gezileri yer almaktadır.

Video