RAMSGATE

Churchill House School

Program dili: İngilizce | Konum: Ramsgate, İngiltere | Yaş: 12-17 yaş

Ramsgate şehir merkezine 10 dakika mesafede bulunan Churchill House School 19. yüzyıldan kalma tarihi bir meydanda harika bir körfez manzarası eşliğinde öğrencilere yaz aylarında İngilizce eğitimi vermektedir.

 

Modern sınıflarda verilen profesyonel eğitimle öğrenciler ders saatlerinde dil yeteneklerini geliştirken kalan zamanlarında aktiviteler ve gezilerle İngiliz yaşam tarzını ve şehirlerini keşfetme fırsatı bulurlar. Eğitimlerini yurtdışında sürdürmek isteyen gençler için ideal bir programdır.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– İngiltere vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Öğrenciler seviyelerine uygun olarak haftada 15 saatlik İngilizce derslerini maksimum 15 kişilik sınıflarda alırlar.

Dersler, öğrencilerin dil yeteneklerini geliştirmeleri amacıyla gramer, dinleme ve konuşma üzerine hazırlanmış bir müfredatta sunulur.

Konaklama

Özenle seçilmiş ailelerin evlerinde bir ya da iki kişilik odalarda tam pansiyon şeklinde konaklama yapılmaktadır.

Öğrenciler tek kişilik odalarda kalabilecekleri gibi pratik yaparak İngilizcelerini geliştirmek için oda arkadaşı ile odalarını paylaşabilirler.

 

Aktivite ve Geziler

Öğrencilerin okul dışında sosyalleşmeleri ve İngiltere’yi keşfetmeleri için yarım gün ve tam gün olarak geziler düzenlenmektedir.

Yarım günlük gezilerde Canterbury Katedrali ve Dover Kalesi gibi yerel geziler düzenlenirken tam gün olan gezilerde Londra, Oxford ve Cambridge gibi şehir turları sunulmaktadır.

Video