LONDRA

Greenwich University

Program dili: İngilizce | Konum: Londra, İngiltere | Yaş: 12-17 yaş

Etkinliklerle dolu muhteşem bir yaz deneyimi için Londra’ya bekleniyorsunuz! Greenwich Üniversitesi’nin Londra merkeze 35 dakika mesafede bulunan Hill kampüsünde gerçekleşen program çok eğlenceli ve verimli bir içeriğe sahiptir. Kampüsün konumu Londra’yı keşfetmek için mükemmel bir merkezdir. Çok sayıda gezi içeren program, öğrencilere unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır. Yüksek kalitede eğitim hedefleyen program öğrencilerin yaşına, bireysel öğrenme ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş ders içeriklerine ve sosyal programlara sahiptir. NCG’nin metodu ile her çocuk benzersiz olduğunu hisseder. Öğrencilerin güvenliği adli taramadan geçmiş personeller tarafından sağlanmaktadır.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– İngiltere vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Explore London temalı program haftada 15 saat ders içerir. Bilgisayar ve projeksiyonlu modern sınıflarda dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle arkadaş olacak ve İngilizce öğreneceksiniz. Pazartesi yerleştirme testine girdikten sonra size uygun sınıflarda eğitime başlayacaksınız.

 

Aktivite ve Geziler

Avery Hill kampüsünde bulunan Greenwich Üniversitesi’nde öğrenciler, 3 tam günlük gezi ve haftada yarım günlük gezi ile eğlenceli bir programın tadını çıkaracaklar!

Video