Kaplan İnternational Yaz Okulu

KAPLAN YAZ DİL OKULLARINDA İNGİLİZCE EĞİTİMİ YAZ KAMPLARI

Geniş yelpazede program seçeneğine sahip Kaplan International yaz dil okulunun hangi kampüsünü seçerseniz seçin kaliteden ödün vermeden birinci sınıf İngilizce dil eğitimi alacağınızdan emin olabilirsiniz. 12-17 yaş aralığındaki genç erişkinler için yıl boyunca hizmet veren Kaplan International’ın tüm programları British Council tarafından akredite edilmiştir. Mükemmel yaz okulu tesisleri, güvenli ve konforlu konaklama merkezleri, eğlenceli ve sportif aktiviteleri ile Kaplan International yaz dil okulunun 7 adet yaz okulu bulunmaktadır.

Fiyat Listesi için tıklayınız.

Kaplan International dil okulu, genç erişkinlerin ihtiyacı olabilecek herşeyin düşünüldüğü herşey dahil programların düzenlendiği tüm yaz kamplarında fiziki şartlar oldukça iyidir. Konaklama yeri olarak yurtlar dersliklerin olduğu binaya çok yakın veya bazı kampüslerinde aynı alan içerisindedir. Yurt seçeneğinin yanı sıra aile yanı konaklama seçeneği ile hizmet veren kampüsler de mevcuttur. Aileler okula yakın mesafede bulunmaktadır.

Kaplan International yaz okulları modern ve tarihle iç içe olan binalara, prestijli okulların kampüslerinde, modern tesislere ve alanında uzman eğitmenlere sahiptir. Öğrencinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanımda olan bu kampüslerde ferah ve teknolojik sınıflar, bilgisayar odaları, yemekhaneler, kafeteryalar, açık hava sporları için tenis kortları, futbol – voleybol – basketbol sahaları, havuz ve spor salonları, bahçe ve teraslar, oyun odaları mevcuttur.

Öğrenciler, ders sonrası etkinlikler, kampüsün bulunduğu şehirdeki tarihi ve turistik gezilerin yanı sıra yakın şehirlere düzenlenen geziler ile sosyal bir ortamda, ingilizcelerini geliştirme fırsatını yakalamaktadırlar. Bu sayede edindikleri yeni arkadaşlarla farklı kültürleri tanıma imkanını da bulurlar.

Eğitim

Kaplan International yaz okullarında öğrencilerin bireysel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dil becerilerine ve öğrenme şekline yönelik düzenlenen müfredat, alanında uzman eğitmenler tarafından güncel öğrenme metodları ile pratik odaklı öğretilmektedir. Müfredatın merkezine öğrenci yerleştirilir ve sürekli pratik yapılması sağlanır. Ders sonrası düzenlenen eğlencelive sportif aktivite ve gezilerle onların eğlenerek öğrenmelerine, sosyal hayata dahil olmalarına katkı sağlanmaktadır. Her kampüse göre değişkenlik göstermekle birlikte, haftalık ortalama 15 ile 21 saat arası İngilizce kursu yapılmaktadır.

Öğrencilerin dil seviyeleri, kurs başlangıcı olan Pazartesi günü yapılacak seviye tespit sınavının ardından belirlenir. Dil seviyelerinin belirlenmesiyle öğrenciler kendilerine uygun olan sınıflarda İngilizce dil eğitimine başlamaktadır. Kurs programı aktivite ve gezilerle desteklenir. Kurs bitiminde ise öğrencilerin seviyelerini gösteren bir katılım sertifikası verilmektedir. Her kampüste sayılar farklılık göstermekle birlikte sınıf mevcutları 12-15 kişi arasında değişmektedir.

Aktivite ve Geziler

12-17 yaş aralığındaki genç erişkinler bu programlarda derste öğrendikleri teorik bilgiler, kursa destek amaçlı düzenlenen sosyal ve sportif aktivite ve gezi programlarıyla pratiğe eğlenceli bir şekilde dönüştürmektedir. Böylelikle öğrenciler sosyal hayata dahil olarak İngilizce dil becerilerini geliştirmektedirler. Kampüslere göre değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak film geceleri, yüzme, karaoke, yetenek showları, konsol oyunları, golf, lazer oyunları, moda gösterileri, futbol, voleybol, basketbol, perküsyon workshopları, barbekü, disko eğlencesi, su kayağı ve water zorbing gibi eğlenceli ve sportif aktiviteler bulunmaktadır.

Okulun rehber öğretmenler eşliğinde düzenlenen tarihi ve eğlenceli geziler kampüslere göre farklılık gösterdiği gibi genel olarak Londra, London Eye, Bristol Akvaryumu, Stonehenge, Bath, Roma Hamamları, Oxford, Herstmonceux Bilim Müzesi, Hever Kalesi, Windsor Kalesi, Madame Tussauds Müzesi, Covent Bahçesi, Doğa Tarihi Müzesi, Thames Nehri bot gezisi, Cambridge, Brighton Salisbury Katedrali, Exeter ve Plymouth gezileri yer almaktadır.

Konaklama

Kampüslere göre değişkenlik göstermekle birlikte okul öğrencilere rezidans ve aile yanı konaklama hizmeti sunmaktadır. Programa, öğrencilerin üç öğün yemekleri dahildir. Gezi günlerinde öğrencilere öğle yemekleri piknik şeklinde verilmektedir. Bazı öğrencilerin herhangi bir şeye alerjisi olabilir. Öğrencilerin hassasiyetleri belirtildiği takdirde öğrenciye uygun diyet yemekleri hazırlanmaktadır.

Öğrenciler tek kişilik veya paylaşımlı odalarda kalırlar. Daha kolay kaynaşabilmeleri adına yakın yaşlardaki öğrenciler aynı odalarda konaklatılır. Kız ve erkek öğrenciler farklı binalarda konaklamaktadır. Öğrencilerin kaldığı binalarda 24 saat gözetmen öğretmen bulunmaktadır. Öğrenciler 7/24 güvenlikli gözetim altındadır. Acil durumlarda ulaşabilecekleri yetkililer daima mevcuttur.

Kaplan International yaz dil okulunun 7 farklı noktada yaz kampı bulunmaktadır.

Kaplan International Bath

Dünya Tarihi Mirasları listesindeki, macera dolu tarihi küçük bir şehir olan Bath, Kaplan International dil okuluna ev sahipliği yapmaktadır. Bu büyüleyici merkezde, Roma İmparatorluğu’ndan kalma tarihi atmosferle 13-17 yaş aralığındaki gençlere yaz döneminde hizmet vermektedir. Kampüsün yemyeşil bahçesi, Georgian mimarisinde bir binası, oyun alanları, ferah ve modern sınıfları mevcuttur. Bu okulun program tarihleri Haziran ve Temmuz aylarıdır. Program süresi 2 – 6 haftadır.

Roedean School, Brighton

Roedean Okulu öğrencilerin öğrenmesine katkıda bulunacak müthiç bir çevreye sahiptir. Okul, Brighton şehrinin eteklerinde, denize bakan kısmında konumlanmıştır, ve tarihi 1885 yılına dayanmaktadır. 12 – 17 yaş aralığındaki genç erişkinlere arkadaş canlısı bir atmosfer içerisinde, merkezi konumu, güvenli ve konforlu konaklama seçeneği, modern sınıfları, kaliteli eğitimi, birçok sportif ve eğlenceli aktivite imkanı ile hizmet vermektedir. Öğrenciler hem dil becerilerini geliştirmekte hem de sosyal ve sportif aktivitelerle özgüvenini bu tarihive sanatsal okulda arttırmaktadır. Bu okulun program tarihi Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Program süresi 2 – 6 haftadır.

Westminster Kingsway College, Londra Merkez

Dünya’nın en büyük ve kozmopolit şehirlerinden biri olan Londra kentinde eğitim alma fırsatı sunan Kaplan International, Westminster Kingsway College yaz okulunda öğrenciler, mükemmel imkanlara sahip modern bir binada eğitim almaktdır. 14-17 yaş aralığındaki gençler için ilgi çekici aktivite ve gezi programına sahiptir. Yüksek kalitedeki standartlarıyla modern bir eğitim imkanı, çeşitli sporlar için alanlar, oyun salonları, eğlenceli aktivite seçenekleri sunan Kaplan Internatonal Westminster Kingsway College yaz okulu ideal kampüs seçeneği olarak hizmet vermektedir. Bu okulun program tarihi Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Program süresi 2 – 7 haftadır.

University of Kent Medway School, Lodra Kent

İngiltere’nin merkezinde üniversite hayatını genç yaşta deneyimlemek isteyen genç erişkinler için ideal bir kurs programı seçeneğidir.Londra’ya 1 saatten daha az bir mesafede bulunan kampüs, başlangıç seviyesindeki öğrencilerden ileri düzey İngilizce konuşabilen öğrencilere kadar her seviye için uygundur. Yoğun İngilizce dil eğitim programı ile öğrenme konusunda hırslı olan 14-17 yaş aralığındaki öğrenciler mükemmel standartlarda imkanlar sunan University of Kent Medway School’da unutulmaz bir yaz programı geçirebilirsiniz. Öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, dil yetilerini geliştirmesini esas alan müfredat sayesinde öğrenciler kaliteli bir eğitimi, hayatının sonraki dönemlerinde unutulmaz anılara sahip olacakları sosyal ve eğlenceli aktiviteler eşliğinde edinebileceklerdir. Bu okulun program tarihi Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Program süresi 2-6 haftadır.

Kaplan International Salisbury

İngiltere’nin çarpıcı tarihi miraslarıyla dolu bu güzel tarihi, güvenli, sessiz ve öğrencilerin ilgisini çekecek birçok etkinliğe sahip Kaplan International Salisbury’de İngilizce öğrenmekveya İngilizce dil becerilerini geliştirmke isteyenler için ideal bir destinasyondur.Okulun konumu sayesinde öğrencileri her daim oyalayacak çok sayıda yapılacak şey vardır. Okul, en eski başyapıtlardan biri olan Stonhenge’ye oldukça yakın bir mesafede bulunmaktadır. 12-17 yaş aralığındaki genç erişkinlere hem kış hem de yaz döneminde hizmet vermektedir. Bu programda maksimum düzeyde İngilizce dil becerileri kazanılmasının yanı sıra öğrenciler sosyal hayata dahil olarak özgüven kazanmalarına önem verilmektedir. Okulun fiziki şartları ve konumu öğrenciler için idealdir. Sosyal ve sportif aktiviteler ve düzenlenen geziler hem eğlenceli hem de verilen eğitimi destekler niteliktedir. Bu okulun program tarihi Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Program süresi 2-11 haftadır.

Kaplan International Torquay

İngiltere’nin en güzel lokasyonlarından biri olan Torquay, Devon’da bulunan kampüsümüz, uzun bir sahil kıyısının tam ortasında bulunmaktadır. Torquay yat limanları, uçsuz bucaksız sahilleri ilemeşhur bir şehirdir. 12-17 yaş aralığında bulunan genç erişkinler, Kaplan International Torquay’da İngilizce dil eğitimi alarak unutulmaz deneyimlere ve hatıralara sahip olma fırsatını yakalamaktadır. Okul, verdiği yoğun ve kaliteli eğitimin ardından öğrencilerin son derece iyi vakit geçirmeleri için dolu dolu aktivite ve gezi programı düzenleyerek onları her daim meşgul etmektedir. Bu okulun program tarihi Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Program süresi 2-11 haftadır.

University of Talbot, Bournemouth

Ziyaret edenler tarafından İngiltere’nin en iyi, Avrupa’nın da en iyi 4. Şehri olarak seçilen Bournemouth, hem eğitim almak hem de yaşamak için ideal bir kenttir. Okulun fiziki şartları ve konumu idealdir. 14-17 yaş aralığındaki genç erişkinler her anı dolu dolu geçen eğlenceli ve sportif aktivitelerin yanı sıra tarihi ve turistik gezilerle maksimum düzeyde dil becerilerini geliştirmek adına aldıkları kaliteli eğitimi pratik yapma anlamında desteklemektedirler. Bu okulun program tarihi Temmuz ve Ağustos aylarıdır. Program süresi 2-6 haftadır.

Neler Dahil?

Kurs: Haftada 15 veya 21 saat İngilizce kursu

Konaklama: Öğrenci rezidansında veya aile yanında paylaşımlı odalarda tam pansiyon konaklama

Aktivite: Kampüslere göre değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak film geceleri, yüzme, karaoke, yetenek showları, konsol oyunları, golf, lazer oyunları, moda gösterileri, futbol, voleybol, basketbol, perküsyon workshopları, barbekü, disko eğlencesi, su kayağı ve water zorbing gibi eğlenceli ve sportif aktiviteler

Gezi: Rehber öğretmenler eşliğinde düzenlenen tarihi ve eğlenceli geziler kampüslere göre farklılık gösterdiği gibi genel olarak Londra, London Eye, Bristol Akvaryumu, Stonehenge, Bath, Roma Hamamları, Oxford, Herstmonceux Bilim Müzesi, Hever Kalesi, Windsor Kalesi, Madame Tussauds Müzesi, Covent Bahçesi, Doğa Tarihi Müzesi, Thames Nehri bot gezisi, Cambridge, Brighton Salisbury Katedrali, Exeter ve Plymouth gezileri yer almaktadır.

Transfer: Belirtilen gün, saat ve havaalanından gidiş-dönüş transfer

Diğer: Yerleştirme sınavı, kurs bitimi sertifikası, 24 saat güvenlik, kurs materyalleri, öğrenci kimliği

Fiyat Listesi için lütfen tıklayınız.