BRIGHTON

Brighton College

Program dili: İngilizce | Konum: Brighton, İngiltere | Yaş: 12-17 yaş

Kings Education’un kardeş kuruluşu olan Kings Summer’ın programları, öğrenirken eğlenebileceğiniz içerikleriyle sizleri Brighton’a davet etmektedir. Londra’dan bir saatten az mesafe ile Brighton’a ulaşan tren Londra’nın canlılığını deniz kıyısında yer alan bu kente taşır. Şehir merkezinin doğusunda yer alan ve Brighton marinaya kadar uzanan Kemptown semtinin merkezinde konumlanan Brighton College’da öğrencilerini ağırlamaktadır. Öğrencilerin kendilerini güvende hissederek sosyalleşmelerine, ufuklarını genişletmelerine, eğlenmelerine odaklanan Kings Summer; sadece dil seviyenizi geliştirmez, bireysel farklılıklara ve ilgi alanlarına göre çeşitlendirilmiş programları ile farkındalığınızı ve becerilerinizi arttırır.Kings Summer, British Council ve Young Learners English UK ile akredite olduğu için profesyonellik içeren bu deneyimi, güven ve konfor teminatlı, korunaklı bir çevrede edinebilirsiniz.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– İngiltere vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Okulun ilk günü yapılan seviye belirleme sınavının ardından öğrenciler seviyelerine uygun sınıflarda eğitime başlar. Haftada 20 saat Fransızca eğitim vardır.

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri tam gün ders yapılırken Cumartesi sabahtan öğlene kadar olmak üzere yarım gün ders yapılır. Dersler 45 dakikadır.

Konaklama

Kız ve erkek öğrenciler farklı yurt binalarında 2-8 kişilik odalarda tam pansiyon konaklamaktadır. Odaların düzenlenmesi okul tarafından yapılır.

Aktivite ve Geziler

Paris, Versaille Sarayı, Chambord, Rouens, St Michel Dağı , Deauville ve eğlence parkı gezileri yer alır.

Voleybol, badminton, masa tenisi, basketbol, Brains and Brawn oyunu, tenis, yüzme, maske yapımı, dans, karaoke, Bay ve Bayan Roches yarışması, disko gecesi, Fransız yemekleri yapımı etkinlikler arasında bulunmaktadır.

Video