MANCHESTER

Manchester City Futbol Kampı + İngilizce

Program dili: İngilizce | Konum: Manchester, İngiltere| Yaş: 9-17 yaş

The City Football Language School, Etihad Stadyumu’nun hemen yanında Connell College’da hizmet vermektedir. Farklı ülkelerden gelen diğer çocuklarla birlikte böyle bir ortam içerisinde yetiştirilme ve öğrenme imkanı size gerçekten profesyonel bir futbolcu hayatı yaşama şansını verecektir.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– İngiltere vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Öğrenciler her gün sabah 9’dan akşam 5’e kadar futbol antrenmanı ve futbolla ilgili teorik bilgiler edinebilecekleri, tartışabilecekleri ve konuşabilecekleri İngilizce derslerine katılıyorlar.

 

Antremanlar Manchester City futbol takımının günlük antremanlarını yaptığı sahada, yine Manchester City bünyesindeki koçlar tarafından gerçekleştiriliyor. Dil dersleriyse futbol teması üzerinden devam etmektedir.

 

Konaklama

Üniversitenin kampüsündeki tek kişilik, içerisinde banyosu bulunan kaliteli özel odalarda konaklanırken yemeklerse tam pansiyon şeklinde sunulur.

 

Çamaşır yıkama için ek ücret talep edilir, kampüste 24 saat resepsiyon görevlisi, Wİ-Fİ ve çalışma salonu bulunur.

 

Aktivite ve Geziler

Turnuvalar, film gecesi, barbekü, Manchester gecesi, yetenek gösterileri, grup oyunları ve dahası düzenlenen etkinliklerdendir.

 

Düzenlenen gezilerden bazıları Ethiad Stadyumu, Ulusal Futbol Müzesi, Blackpool Pleasure plaj gezisi, şehir turu ve dahası…

Video