CROYDON, LONDRA

Royal Russell School

Program dili: İngilizce | Konum: Croydon-Londra, İngiltere | Yaş: 10-17 yaş

Londra’nın güneyinde, şehir merkezine 30 dk mesafede bulunan Churchill House Royal Russell, İngiltere’nin en saygın özel okullarından biridir. 450 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan okul öğrencilerine bu tarihi atmosfer içerisinde her türlü modern imkanı da sunmaktadır.

 

Öğrenciler doğa ile iç içe geçirecekleri program süresince gerçek bir İngiliz okulunda okumanın da tadına varacak; kendilerini bir üniversite kampüsü içerisinde hissedecekler.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– İngiltere vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Öğrenciler program süresince hafta içi her gün günde 3 saat olmak üzere haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. İlk gün seviye belirleme sınavının ardından kendileri için uygun olan 6 seviyeden birine yerleştirilirler. Kurs bitiminde öğrencilere ilerleme raporları ve katılım sertifikaları verilir.

 

Konaklama

Öğrenciler kampüs içindeki yurtlarda 2-4 kişilik odalarda tam pansiyon olmak üzere konaklar. Haftalık olarak çamaşır yıkama hizmeti sunulmaktadır.

 

Aktivite ve Geziler

Dans, drama, futbol, tenis, badminton, voleybol, moda gösterileri, oryantrik, zumba, kriket, rugby, turnuvalar, film, barbekü, fotoğraf yarışması, Mr. & Mrs Churchill House yarışması, ve dahası düzenlenen etkinliklerdendir.

 

Düzenlenen gezilerden bazıları Canterbury, Hever Castle, Greenwich, London, Cambridge, Oxford, Brighton, St James Parkı ve Buckingham Palace gezileridir.

 

Ekstra ücrete tabii opsiyonel geziler de düzenlenmektedir.

Video