RICHMOND

Sir William

Program dili: İngilizce | Konum: Richmond, İngiltere | Yaş: 14-17 yaş

Sir William yaz kampı programı, American International University kampüsünde düzenlenmektedir. Richmond’da bulunan kampüs, Thames Nehri’nin hemen yanı başına konumlanmıştır. Okul, Milli Parkları, tarihi evleri, tiyatroları, galerileri ve müzeleriyle Londra’nın oldukça güzel ve hareketli bir bölgesinde yer almaktadır.

 

Sir William yaz kampı, Heathrow Havaalanı’na 20 dakika mesafede bulunur. Londra şehir merkezine hızlı trenle sadece 15 dakika, metro ile 20 dakika uzaklıktadır.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri

– İngiltere vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Okulun ilk günü yapılan seviye belirleme sınavının ardından öğrenciler mevcut dil seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilir. Haftada 20 ve 28 ders seçeneği bulunur. Haftada 20 ders olan programda dersler 09:15 – 12:45 arası yapılmaktadır.

 

Konaklama

Öğrenciler kampüs içerisinde bulunan yurtlarda 1-2 kişilik odalara konaklarlar. Banyo ve WC’ler ortak kullanımlıdır. Öğrencilerin çamaşırları kendileri tarafından ücretsiz bir şekilde yıkanır ve yatak çarşafları her hafta düzenli olarak değiştirilir.

 

Aktivite ve Geziler

London Eye, Oxford ve Christchurch College, Londra, Hyde Park ve Harrods, Thorpe Park, Madame Tussaud, tekne turu, Cambridge, Covent Garden, London Dungeon, Tower of London, Windsor…

 

Voleybol, basketbol, beyzbol, tenis, yüzme, kriket, frisbee, film, karaoke, çamurdan çanak çömlek yapma, maske yapımı, cam boyama, ebru sanatı, T-shirt tasarımı, tombala, drama, dil ve tahta oyunlarıdır.

Video