OXFORD

St. Hilda’s College

Program dili: İngilizce | Konum: Oxford, İngiltere | Yaş: 14-17 yaş

Oxford Üniversitesi’ne bağlı olarak nehir kıyısında kurulmuş olan St. Hilda’s College kaliteli eğitimini yaz kursu öğrencilerine sunması için her yıl Bucksmore Education’a kapılarını açıyor.

 

Aktivite programları ve eğlenceli gezileri eğitimle birleştiren program öğrencilere klasik bir İngiliz yatılı okul deneyimi yaşatıyor. Oxford şehir merkezine oldukça yakın olan okul gençlere şehri yakından tanıma fırsatı sunuyor.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri

– İngiltere vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Öğrenciler seviyelerine göre maksimum 11 kişilik sınıflarda haftada 25 ders İngilizce eğitim alırlar. Bucksmore eğitim alanındaki tecrübesiyle öğrencilere dinleme, konuşma ve gramer esaslı dersleri projeler ve gezilerle zenginleştirerek öğrencilere sunar.

 

Konaklama

Konaklama St. Hilda’s School kampüsündeki yurtlarda tam pansiyon olarak gerçekleştirilmektedir. Odalar bir ya da 2 kişilik olup yurdun banyoları ve tuvaletleri paylaşımlı olarak kullanılmaktadır. Öğrenciler yurt içinde bulunan çamaşır servisinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

 

Aktivite ve Geziler

Haftada 2 tam gün ve 1 yarım gün olmak üzere geziler düzenlenerek öğrencilerin ders dışında şehri ve yerel hayatı öğrenmesi sağlanır.

 

Katılımın opsiyonel olduğu tam gün gezilerde Londra ve Cambridge şehirlerine geziler düzenlenerek İngiltere’nin en ünlü şehirleri öğrencilere tanıtılır.

Video