LONDRA

University of East London

Program dili: İngilizce | Konum: Londra, İngiltere | Yaş: 11-17 yaş

Thames Nehri kıyısına kurulmuş olan University of East London Docklands kampüsü Londra’ya 20 dk mesafede oluşuyla oldukça merkezidir.

 

Öğrenciler ders saatlerinde modern dersliklerde eğitim alırken ders dışı vakitlerini okulun kendilerine sunduğu geniş spor salonlarında ve basketbol sahasında değerlendirebilirler. Okul merkezi konumu sayesinde şehri keşfetmeye de olanak sağlar.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– İngiltere vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Program ilk gün öğrencilere uygulanan seviye tespit sınavı ile başlar. Sınav sonuçlarına göre öğrenciler kendilerine uygun seviyelerde maksimum 15 kişilik sınıflarda haftada 20 ders İngilizce dil eğitimi alırlar.

 

Müfredat, öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmek amacıyla düzenlenmiş olup alanında yetkin eğitmenler tarafından elektronik kaynaklarla desteklenerek uygulanmaktadır.

 

Konaklama

Konaklama, kampüs içerisindeki yurtlarda tam pansiyon şeklinde gerçekleştirilir. Öğrenciler kendilerine ait banyo ve tuvaleti olan tek kişilik odalarda konaklarlar. Odalar haftada bir temizlenmektedir. Öğrenciler konaklama dahilinde çamaşır servisinden ve internet bağlantısından faydalanabilirler.

 

Aktivite ve Geziler

Öğrencilere ders saatlerinin dışında kalan zamanlarda sosyal ve kültürel açıdan zenginleştirici aktivite ve geziler sunulur.

 

Yarım günlük gezilerde Londra’nın yerel hayatı keşfedilirken, tam gün olarak düzenlenen opsiyonel gezilerde Brighton, Cambridge ve Oxford gibi ülkenin önemli şehirleri ziyaret edilir.

Video