MANCHESTER

The University of Salford

Program dili: İngilizce | Konum: Manchester, İngiltere | Yaş: 12-17 yaş

Endüstri devriminin doğduğu yer olarak dünya çapında tanınan Manchester, bilim, sanat, siyaset, müzik ve spor alanlarında gurur verici bir tarihe sahip. Bu vizyonu geniş şehirde New College bünyesindeki yaz okuluna gelerek, pişman olmayacağınız bir tecrübeye merhaba demiş olacaksınız. Kim ISI (Bağımsız Okul Denetim Kurulu) tarafınca en yüksek not olan, ‘beklentilerin ötesinde’ ile derecelendirilmiş bir okulda bulunmak istemez ki? New College Group’un Manchester da yer alan okulu Salford Üniversitesi bünyesinde dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerinin her birine kendini benzersiz hissettirir. BBC’den çeşitli film stüdyolarına kadar medya üretimi için büyük bir merkez olan Manchester, İngilizce öğrenirken medya hakkında bilgi almak için de harika bir yerdir. Salford Üniversitesi’ndeki ‘Medya ve Teknoloji’ temalı program sayesinde BBC stüdyolarına ve modern yazışmalara odaklanacak ve İngilizcenizi geliştireceksiniz.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri ve havaalanı transferleri

– İngiltere vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Media & Technology temalı program haftada 15 saat ders içerir. Bilgisayar ve projeksiyonlu modern sınıflarda dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle arkadaş olacak ve İngilizce öğreneceksiniz. Pazartesi yerleştirme testine girdikten sonra size uygun sınıflarda eğitime başlayacaksınız.

 

Konaklama

Kampüs içinde tek kişilik odalarda konaklayabilirsiniz. Banyolar oda içindedir. Öğrencilerin güvenliği adli taramadan geçmiş personeller tarafından sağlanmaktadır.

 

Aktivite ve Geziler

Sinema veya film geceleri, karaoke partileri, ödüllü quiz geceleri, maske yapımı, drama, dil ve tahta oyunları ve daha fazlası düzenlenen aktivitelerdendir.

 

Düzenlenen geziler arasında BBC stüdyoları turu, Old Trafford Stadium, Manchester turları, Museum of Liverpool, Leeds ya da Alton Towers, Ordsall Hall gezileri yer almaktadır.

Video