DUBLIN

Trinity College

Program dili: İngilizce | Konum: İrlanda, Dublin | Yaş: 11-18 yaş

Dublin şehir merkezine 10 dk mesafede bulunan prestijli modern bir kampüse sahip olan Trinity College’da 11-17 yaş aralığındaki öğrenciler için yoğun program, 16-18 yaş aralığındaki öğrenciler için de ‘young adult’ programı için ideal bir eğitim merkezi olarak hizmet vermektedir.

 

Öğrenciler hem üniversite kampüs deneyimi elde ediyor hem de okulun tüm imkanlarından faydalanıyor.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

Uçak biletleri ve havaalanı transferleri
İrlanda vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı
Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Haftada 21 saat ders mevcuttur. Öğrencilerin dil yetilerini geliştirmeye yönelik müfredat uygulanmaktadır.

 

Okulun ilk günü sabahı yapılan seviye belirleme sınavının ardından öğrenciler seviyelerine uygun bir şekilde sınıflara yerleştirilmektedir.

Konaklama

Öğrenciler, kampüs dışındaki Trinity Hall Residence’da tam pansiyon şeklinde konaklamaktadırlar. Okul ve rezidans arasındaki ulaşım özel otobüsler ile sağlanmaktadır.

 

Kız ve erkek öğrenciler farklı odalarda kalır. Çift kişilik odalara ise farklı milletten öğrenciler yerleştirilmektedir.

 

Aktivite ve Geziler

Badminton, voleybol, müzik, dans, drama, hokey, futbol, rugby, tenis, basketbol, yüzme, duvar tırmanışı, squash, ve dahası…

 

Örnek geziler: Glendalough, Kilkenny Kalesi ve Dunmore Mağaraları, Ulusal Deniz Yaşam Merkezi, Dublin Hayvanat Bahçesi ve Howth, Belfast ve Titanik Müzesi,  Galway, Moher & Burren Uçurumları, ve dahası…

Video

Konaklama