DUBLIN

Wesley College

Program dili: İngilizce | Konum: İrlanda, Dublin | Yaş: 10-16 yaş

Yaz kampı, şehir merkezine tramway ile 15 dk mesafede bulunan, prestijli yatılı okul olan Wesley College’da sunulmaktadır.

 

Modern donanımlı sınıfları, restore edilmiş yemekhanesi, müzik & sanat odası, kütüphanesi, 4 rugby sahası, 3 çim hokeyi sahası, 7 tenis kortu, 2 basketbol sahası ve açık – kapalı spor salonları ile kampüs tarzında hizmet vermektedir.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

Uçak biletleri ve havaalanı transferleri
İrlanda vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı
Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Haftada 15 saat İngilizce dersi verilmektedir. Ders süresi 60 dakikadır.

 

Öğrencinin ihtiyacına yönelik hazırlanmış müfredat ile alınan kaliteli eğitimin ardından düzenlenen ders sonrası etkinlikler ve gezilerle öğrenciler sosyal bir ortamda ingilizcelerini geliştirme fırsatını bulurlar.

 

Konaklama

Internaional House Dublin yaz kampı öğrencilerine Wesley College’ın kendi yurtlarında, 2-4 kişilik paylaşımlı odalarda tam pansiyon konaklama imkanı sunmaktadır.

Öğrenciler yemeklerini okulun yemekhanesinde açık büfe şeklinde almaktadır. Nevresim ve havlular haftalık değişmektedir.

 

Aktivite ve Geziler

Rugby, çim hokeyi, tenis, basketbol, netball, medya aktiviteleri, film&animasyon, video oyunları kodlaması, e-portfolyo hazırlama, grup oyunları ve dahası mevcuttur.

 

Geziler genellikle şehir merkezine yapılmaktadır. Guiness Storehouse,  Wax Müzesi, Glendalough & Wicklow Jail gezileri yer almaktadır.

Video