İrlanda’da Dil Öğrenmek: 6 ikna edici sebep

 

İngilizcenizi geliştirmek için yurt dışında dil okuluna gitmeye karar verdiniz ve seçeneklerin bolluğunda kaybolmaktasınız. Sizi İrlanda’da dil öğrenmek konusunda ciddi düşünmeye davet ediyoruz. Dikkat dikkat artılar eksiler tartınızda ciddi bir ağırlık değişimi yaşanabilir! Neymiş peki artılar, bakalım!

 

 

 

Böyle iklime böyle insan

Deneyimlerimize dayanarak iklimin insan üzerinde ciddi bir etkisi olduğu kanısındayız. İrlanda’nın ılıman iklimi ve eşsiz doğasının verdiği huzurla doğru orantılı olarak sıcacık insanlarla tanışıp, İngilizcenizi geliştirmek için bol bol sohbet etme olanağı bulacaksınız! Eh biz Akdeniz insanıyız sonuçta sıcaklık önemli azizim! Tamam, yağmuru bol olabiliyor, fakat yağmurlu havalar da aklınız güneşe takılı kalmadan çalışmak için değerlendirmek harika bir fırsat bizce!

 

 

 

Only the lonely

İrlanda’da İngiltere ve ABD’ye kıyasla Türkiye’den çok daha az öğrenci bulunur. Bu sandığınızdan çok daha büyük bir avantajdır; çünkü ne kadar az Türkçe konuşursanız o kadar çok İngilizce konuşmak zorunda kalırsınız ve dil becerilerinizdeki gelişimin hızı sizi hayrete düşürebilir!

 

 

 

Güvenli sokaklar

İrlanda yüksek eğitim standartlarına sahip olmanın yanı sıra, adadaki suç oranları Avrupa ortalamasının çok çok altındadır. Ailenizin gözü arkada kalmayacak, telefonlarınız zırt pırt çalmayacak!

 

 

 

Çalışma izni!

Belki de İrlanda’nın en önemli avantajlarından biri ile karşınızdayız! İrlanda’da dil okullarında belli sürelerde kurslara yazılmış olan öğrencilerin çalışma izinleri bulunmaktadır. Hayır yanlış duymadınız! Yükselen kurları düşünecek olursak bulunmaz bir fırsatla karşı karşıyayız. Üstelik kim bilir belki dil seviyeniz geliştikçe hayalinizdeki işi bu güzel adada bulacak ve yaşamınızı burada sürdürmeye devam edeceksiniz.

 

 

 

Muhteşem bir doğa

İrlanda’nın ılıman bir iklimi olduğunu söyledik. Yeşillikler ve maviliklerle çevrelenmiş bu güzel adanın olağanüstü doğa harikalarını internetten minicik bir araştırmayla dahi öğrenebilirsiniz. Dil kursundan artan vakitlerde çeşitli trekking gruplarının peşine takılabilir yahut hareketli ama kaotik olmayan şehir hayatını keşfe çıkabilirsiniz! Bunlarla beraber yılın her döneminde dünyaca ünlü bir çok müzik, film ve dans festivallerine de ev sahipliği yapan İrlanda, yılın hangi döneminde giderseniz gidin eğitim döneminiz mutlaka bir kaçına denk gelecektir, festivallere katılma fırsatını kaçırmayın.

 

 

 

Ne tür bir kurs düşünmüştünüz?

İrlanda’da İngilizce eğitimi veren dil okullarında hemen hemen bütün öğrencilerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun kapsamlı kurs programları vardır. Dilerseniz birebir dilerseniz grup olarak alabileceğiniz genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi programları üniversite öğrencileri ve profesyonel olarak iş hayatında bulunan çalışanlar tarafından da tercih edilmektedir.

Sözün özü; İrlanda’da dil öğrenmek bir harika!

 

KAPAT

Teklif Al

Ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı almak için

formu hemen doldurun!

Teşekkürler!

Danışmanlarımız en kısa sürede belirttiğiniz mail adresine veya telefon numarasına dönüş yapacak.

KAPAT