BARCELONA

Barcelona University

Program dili: İspanyolca | Konum: İspanya, Barcelona | Yaş: 5-18 yaş

Barcelona University

Program, şehir merkezine 15 dakika mesafede bulunan, doğal güzellikleriyle ünlü Labering Park’ın hemen yanına konumlanmış Barcelona Üniversitesi’nin modern Agora BCN kampüsünde düzenlenmektedir.

 

Öğrenciler kampüste aydınlık ve ferah yurt odaları, okulun bahçesi ve terası, spor tesisleri, yemekhane ve oyun odası, televizyon odası, bilgisayar odası, çalışma odası gibi sayısız imkanın keyfini doyasıya çıkaracaklardır.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

Uçak biletleri
İspanya vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı
Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Enforex & Don Qujote kurslara her seviyeden öğrenci kabul etmektedir. Dersler İspanyolca seviye belirleme sınavının ardından başlıyor. Sınav gramer ve yazı testinin yanı sıra kurs öğretmenleriyle yapılan bir sözlü sınavı da içermektedir.

 

En az 2 haftalık öğrenci kabul eden okulda haftada 20 ders veriliyor ve dersler 45 dakika sürüyor.

 

Konaklama

Öğrenciler Barselona Üniversitesi’nin Agora BCN Rezidansında 3-4 kişilik paylaşımlı odalarda tam pansiyon şeklinde konaklamaktadır.

 

Odalarda özel banyo tuvalet, çalışma masası, dolap mevcuttur. Yemekler okulun yemekhanesinde açık büfe şeklinde yenilmektedir.

 

Kız ve erkek öğrenciler yurtlarda ayrı katlarda konaklamaktadır.

 

Aktivite ve Geziler

Öğrenciler Sitges, Tarragona, Güell Parkı, Tibidabo Eğlence Parkı, Pueblo español ve daha bir çok geziye katılmaktadır.

 

Öğrenciler yarışmalar, hazine avı oyunları,  müzik, yetenek gösterileri,  kostüm partileri,  geleneksel kamp oyunları, Orta Çağ dönemi,  60’lar vahşi batı kovboylar gibi etkinliklerde sosyalleşme imkanı bulmaktadır.

Video

Konaklama