MADRID

Francisco de Vitoria University

Program dili: İspanyolca | Konum: Madrid, İspanya | Yaş: 5-18 yaş

Okulun Verneuil-sur-Avre şehrine 3 km uzaklıktaki 60 hektarlık büyük kampüsü Paris’e sadece 1 saat uzaklıktadır. Okulun kendine ait yüzme havuzu, tiyatro salonu, 9 adet yurt binası, spor sahaları, yemekhane bulunmaktadır.

Ecole des Roches, özellikle aileden ilk kez uzak kalacak ve eğitim amacıyla yurt dışına çıkacak çocuklar ve gençler için son derece yararlı bir seçenektir.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

Uçak biletleri
İspanya vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı
Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Enforex & Don Qujote kurslarına her seviyeden öğrenci katılabilmektedir. Dersler İspanyolca seviye belirleme sınavının ardından başlıyor. Haftada 20 ders verilmekte ve dersler 45 dakika sürmektedir.

 

Hafta içi her gün 09.30 – 13.00 saatleri arasında yapılan dersler konuşmaya ve interaktif iletişime yönelik düzenlenmiştir.

 

Konaklama

Francisco de Vitoria Üniversitesi’nin ana öğrenci yurdunda öğrenciler özel banyo + WC olan 1-2 kişilik odalarda tam pansiyon konaklamaktadır. 14 yaş ve üzeri öğrenciler dilerlerse aile yanı konaklamadan da yararlanabilirler.

 

Öğrenci yurdunda spor salonu, çalışma odaları, öğrenci odaları, TV odası, yemekhane ve bilgisayar salonu bulunmaktadır.

 

Aktivite ve Geziler

Madrid şehir turu, Toledo, Segovia, El Escorial, Aqua Park, Prado Müzesi, Aranjues gezileri düzenlenmektedir.

 

Grup sporları, su topu, aerobik, Capoeira,ok atma, badminton, dart, frizbi, hokey, tırmanma, olimpik yarışlar, müzik, tiyatro, yetenek ve kostüm gösterileri, tematik geceler, yemek atölyesi, jonglörlük atölyesi,müzik, perküsyon …

Video

Konaklama