İSVİÇRE DİL OKULLARI

Katılabileceğiniz sayısız sosyal ve kültürel aktiviteler ile Fransızca dil eğitiminize ek olarak İsviçre’yi keşfetme imkanını da bulacaksınız.

Alpadia

Montreux

Hoş ve sakin yapısı, sizleri büyüleyecek güzellikteki doğası, harika sayfiye yerleri ve kozmopolit kentleri, kışın kayak ve yazın da Cenevre Gölü’nde yelken keyfi yapma fırsatı, Montrö Caz Festivali’ne katılma olanağı, dünyaca ünlü müzeler, Orta Çağ’a ait şehirlere geziler, harika yemekleri tatma şansı ve sürekli duyacağınız mis gibi çikolata kokusu ile iç içe bulunabileceğiniz İsviçre dil okullarında öğrenciler, aldıkları dil eğitiminin yanı sıra sosyalleşebilecekleri aktiviteler ve İsviçre’nin göz kamaştıran şehirlerine düzenlenen gezi programları ile kurs dönemlerini dinamik hale getirmektedir.

 

Katılabileceğiniz sayısız sosyal ve kültürel aktiviteler ile Fransızca dil eğitiminize ek olarak İsviçre’yi keşfetme imkanını da bulacaksınız. Günlük hayatınızın her köşesinde olacak Fransızca dilini yaşayarak daha kolay öğrenme şansınız vardır.

 

İsviçre dil okulları, kaliteden ödün vermeyen modern eğitim olanakları, alanında uzman eğitmen kadrosu, çağdaş ve etkili Fransızca öğretme metodları, pratik imkanı, farklı kurs ve program çeşitliliğiyle kursiyerlerine hizmet vermektedir.

 

İsviçre’de Fransızca dil eğitimi almak için Montrö, Lozan ve Cenevre şehirlerini tercih edebilirsiniz.