İTALYA DİL OKULLARI 2020 FİYAT LİSTESİ

Aşağıdaki tablodan İtalya’daki dil okullarının fiyatlarını inceleyebilir; sütunlara tıklayarak fiyatlara göre sıralama yapabilirsiniz.

Belirtilen ücretler 2020 yılı için geçerli olup, Avro (EURO) cinsindendir.

Fiyat listesinin son güncellenme tarihi: Aralık 2019

Palermo

Okul Şehir Ders Kayıt ücreti 2 Hafta 3 Hafta 4 Hafta 6 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 20 Hafta 24 Hafta 36 Hafta 48 Hafta
Università degli Studi di Palermo Palermo 20 100* 300 - 600 900 1200 - - - - - -

 

 

Urbino

Okul Şehir Ders Kayıt ücreti 2 Hafta 3 Hafta 4 Hafta 6 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 16 Hafta 20 Hafta 24 Hafta 36 Hafta 48 Hafta
Universita Degli Studi Di Urbino Carlo Bo Urbino 20 100* 470 - 820 - - - - - - - -

 

*Belirtilen kayıt ücreti Teori Eğitim tarafından alınmaktadır.

Açıklamalar

Ders: Haftalık ders saatini belirtmektedir. Farklı ders saatleri mevcuttur, bilgi alabilirsiniz.

Hafta: Belirtilen hafta sayısı için toplam kurs ücretini belirtmektedir. Farklı hafta seçenekleri mevcuttur.

Kayıt: Aksi belirtilmediği sürece okullar tarafından alınan kayıt ücretleridir. Teori Eğitim, listede belirtilen İtalya’daki dil okullarının Türkiye’deki resmi acentası olduğundan tüm kayıt işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Konaklama: Konaklama ücretleri için lütfen bilgi alınız.

 

Not: Tablodaki ücretler yalnızca kurs ücretlerini içermektedir. Konaklama, ulaşım, vize harcı, havaalanı transferi, sigorta ve kişisel harcamalar hariçtir.

En Uygun Fiyat Garantisi

Yukarıdaki listede belirtilen İtalya dil okulları fiyatları okulların kendi kataloglarından alınmıştır. En doğru ve en ekonomik fiyatları sunabilmek için fiyat listemizi sürekli olarak güncelliyoruz. Bununla birlikte okulların dönemsel olarak uyguladığı promosyon ve indirimler olabilmektedir. Bu tür durumlarda kayıt aşamasında indirimli fiyatlar geçerli olacaktır.

Ücretsiz Kayıt ve Danışmanlık

Tüm kayıt işlemlerinizi tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca İtalya’daki dil okulu tercihinizi optimum fayda ve maliyetle belirlemenize yardımcı olmak için okula kaydınızdan vizenizi alıp İtalya’ya varışınıza kadar tüm işlemlerinizde yine ücretsiz danışmanlık sunuyoruz.