Vancouver

ILAC

ILAC Vancouver dil okulunda modern sınıflar, TOEFL öğrencilerine özel laboratuar, ücretsiz olarak faydalanabilen kablosuz internet, kafe ve localar gibi sosyal ortamlar bulunmaktadır.

Vancouver’ın merkezinde bulunan ILAC Vancouver, otobüs (Granville Bus), deniz otobüsü ( the SeaBus terminal) ve tren (SkyTrain lines) hatlarının önemli kesişim bir noktasındadır. Bu sayede ILAC Vancouver öğrencileri dil okulu dışında kalan zamanlarında rahatça aktivitelere katılıp, şehri keşfedebilmektedirler.

Vancouver’ın açık hava etkinliklerine imkan tanıyan ılıman iklimi ve ILAC Vancouver’ın eşsiz lokasyonu sayesinde alışveriş merkezleri, dağ ve pasifik okyanusu manzarası, birbirinden güzel parklar Kanada’da dil eğitimi süresince öğrencilerin yanı başında olacaktır.

Derslere iki haftada bir her pazartesi başlanabilmektedir.

En az iki haftalık kayıt yaptırılabilen ILAC Vancouver dil okulunda verilen kurslar şu şekildedir;

  • Genel İngilizce
  • Sınav Hazırlık Kursları (Cambridge English (FCE) ya da (CAE), TOEFL, IELTS )
  • İş İngilizcesi
  • Üniversitelere Hazırlık Programları
  • Kanada’da Lise Bitirme Programları

Konaklama Seçenekleri

Kanada’da dil eğitimi boyunca okul dışında dil gelişiminizi sosyal bir ortamda öğrenmeye devam ettirme açısından en iyi konaklama seçeneği aile yanı olacaktır. Yeni bir kültürü keşfederken İngilizce konuşan ailelerin yanında geçireceğiniz bu süre eşsiz bir deneyim olacaktır.

Öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasının öneminin oldukça farkında olan ILAC anlaşmalı oldukları aileleri dikkatle seçmekte, yaşam standartlarının üst düzeyde tutulması için kontrolleri kurum olarak kendileri yapmaktadır.

Aile yanı dışında okula ulaşımı kolay, merkezi konumda bulunan öğrenci rezidansları ve daireleri de konaklama seçenekleri arasındadır.