Vancouver

St Giles

St Giles Vancouver dil okulu modern bir binada eğitim vermekte ve sınıflarda akıllı tahta, projeksiyon gibi teknolojik imkanlar sunmaktadır. Okul içerisinde ücretsiz kablosuz internet ve internet erişimi sağlayabilecekleri bilgisayar alanları ve kafeterya ile öğrenciler okulda geçirdikleri ders dışı zamanlarını da verimli ve keyifli geçirebilmektedirler.

Merkezi konumdaki St Giles Vancouver, iş merkezleri bölgesinde, , geniş bir alana sahip Stanley parkı, alışveriş merkezleri ve müze, tiyatro gibi birçok şehir aktivitelerine yürüme mesafesindedir.

Modern şehir hayatı ve doğal park alanlarının tam ortasında bulunan St Giles Vancouver’da öğrenciler İngilizce eğitimleri süresince sosyal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayacaklardır.

St Giles Vancouver dil okuluna resmi tatiller hariç yıl boyunca her pazartesi başlayabilirsiniz.

Kayıt yaptırabileceğiniz kurslar ise şu şekildedir;

  • Genel İngilizce
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • İş İngilizcesi
  • Üniversitelere Hazırlık Programları

Konaklama Seçenekleri

Maddi olarak en uygun konaklama seçeneği olan aile yanı, okul dışında da İngilizce eğitimine devam etmek, Kanada yaşam tarzı ve kültürünü yakından tanımak isteyen öğrenciler için ideal bir seçimdir. Aile yanı konaklama için çalışılan aileler dikkatle seçilmekte ve evler okula toplu taşımalarla rahatlıkla ulaşılabilecek konumda bulunmaktadır.

St Giles Vancouver bir ay ve üzeri konaklayacak olan öğrencilere çeşitli öğrenci rezidans seçenekleri de önermektedir.

Öğrenci rezidanslarının yanı sıra dil eğitimi süresince daha bağımsız yaşamak isteyen en az 19 yaşındaki öğrencilerin konaklaması için otel seçenekleri de sunmaktadır.