• KANADA YAZ OKULLARI

    7-12 yaş çocuklar ve 13-17 yaş arası gençler için Kanada’da İngilizce yaz kampları.

    KAMPÜSLERFİYATLAR

KANADA YAZ OKULU

Dünyadaki yaşam kalitesi bakımından tüm anketlerde önde giden Kanada’daki yaz okulları özellikle üniversite eğitimini bu ülkede almak isteyen çocuklar için muhteşem bir fırsat.

Toronto, Vancouver ve Montreal gibi önemli şehir merkezleri dışında muhteşem doğası ile outdoor akitivite seven öğrenciler için de eşsiz fırsatlar var.

Dawson College
Montréal
12-17 yaş
EC English

2018 yaz okulları kataloğunuzu adresinize ücretsiz isteyin.

Sportif Aktivitelerle Dolu Kanada Yaz Okullarında İngilizce Yaz Kampları

Kanada anadili İngilizce olan ülkeler arasında İngilizce dil eğitimi programlarının çeşitliliği, temiz ve güvenli oluşu ve muhteşem doğal güzellikleri ile özellikle son yıllarda birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Kanada’da her yaştan öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik dil eğitimi programları bulunmaktadır. Şüphesiz en eğlenceli olanları ise yaz okullarıdır. Kanada yaz okulları programları arasında 5 yaşından itibaren öğrenci kabul edebilen okullar olmakla birlikte genellikle ortalama 13-17 yaş arası öğrencilerden oluşan programlar yer almaktadır.

Kanada yaz okulu organizasyonları haziran, temmuz ve ağustos aylarında olmaktadır. Yaz okullarında öğrenciler eğlenceli bir yaz tatil geçirirken, yeni bir kültürü keşfetme, yeni insanlar tanıma imkânları bulurlar. Dünyanın dört bir yanından farklı kültürlerdeki öğrencilerle vakit geçirecekleri bu dönemle beraber hayatları boyunca sürdürebilecekleri arkadaşlıklar edinebilineceklerdir. Kanada yaz okullarında öğrenciler hem okuldaki ders ortamında hem de aktive programlarında bir çok ulustan öğrenci bir arada eğitim alarak iletişimleri için İngilizce becerilerini arttırma konusunda motive olmaktadırlar.

Kanada yaz okulları eğitim programları haftada 15-20 saat olarak değişebilmektedir. Başlangıç seviyesinden advance seviyesine kadar bütün seviyelerdeki öğrencilerin eğitim alabildiği programlarda gramer, konuşma, yazma, dinleme ve iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik sabah derslerinin yanı sıra öğrencilerin sosyal bir ortamda İngilizce eğitim süreçlerini devam ettirebilecekleri oldukça zengin öğleden sonra aktivite programları bulunmaktadır.

Doğanın cömert davrandığı ülkelerden biri olan Kanada’da okyanus manzaralarının yanı sıra eşsiz güzellikte parklar, dağlar, hayvanat bahçeleri ve göller bulunmaktadır. Kanada yaz okulları da Kanada’nın bu hareketli yapısı ve doğal güzelliklerinden faydalanarak yaz okulları aktivite programlarında oldukça çeşitli faaliyetlere yer vermektedirler. Kanada yaz okulları aktivitelerinde Rocky dağları, Whistler dağları, Niagara Şelaleri, Banff milli parkı, Stanley parkı gibi muhteşem güzellikteki doğa gezileri, buz pateni, kayak, futbol, bowling, beyzbol ve bisiklet sürme gibi spor faaliyetlerinin yanı sıra çeşitli müze ve eğlence merkezleri gezileri bulunmaktadır.

Sosyal aktivitelerle beraber Kanada mutfağını okul arkadaşlarıyla beraber tadabilecekleri barbekü organizasyonları, alışveriş gezileri, dans partileri, kumsal partileri, tiyatro ve sinema günleriyle Kanada yaz okulları öğrencileri etkin bir İngilizce eğitiminin yanında eğlence ağırlıklı unutulmaz tatil anılarıyla ülkelerine döneceklerdir.

Kanada yaz okulları programları genellikle haftalık 15 ya da 20 saat sabah dersleri, aile yanı konaklama, öğleden sonra ve haftasonu aktiviteleri ve havaalanı transfer ücretler ile beraber paket programlar şeklinde sunulmaktadır. Öğrenciler okullar tarafından anlaşmalı olan aileler yanında Kanada kültürünü yakından tanıyarak ve İngilizce becerilerini geliştirmeye ev ortamında da devam ederek güvenli bir şekilde konaklamaktadırlar.

Kanada’daki eğitim programları programları ağırlıklı olarak Vancouver ve Toronto şehirlerinde bulunmakla beraber Montreal, Victoria, Calgary şehirlerindeki okullarda yaz okulları programları yer almaktadır.

Kanada’daki yaz okulları hakkında detaylı bilgiler için ofisimizde danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Teklif Al

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için formu hemen doldurun!

Teşekkürler!

Danışmanlarımız en kısa süre içerisinde mail adresinize veya telefon numaranıza sorunuzla ilgili dönüş yapacaklar.