Valletta

NSTS

NSTS Malta Dil Okulu, 1963 yılında kuruldu ve Malta’da kurulan ilk ingilizce dil okullarından biridir. 1989 yılından beri Malta Eğitim Bakanlığı onaylı ve FELTOM üyesidir. Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre çözüm ve öğretim yöntemleri geliştirme konusunda Malta’daki diğer okullara öncü olmuştur. Ayrıca bünyesindeki öğretmen eğitim merkezi ile , uluslar arası öğretmen sertifikası (CELTA) için eğitim veren merkezler arasında yer almaktadır.

 

NSTS dil okulunda farklı kurs seçenekleri mevcuttur. En popüler eğitim programı olan genel İngilizce programında 6-8 kişilik sınıflarda haftada 20 ders olmak üzere kurs verilmektedir. İleri İngilizce programında ders saati haftada 30 derstir. Bu programlarda öğrenciler, okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratikleriyle İngilizceyi kullanmada temel becerileri kazanırlar. İş ihtiyaçları ve kültürel farkındalık, sunum yapma, iş içerisinde sosyal ilişkiyi geliştirme, toplantı ve müzakere etme konularında İngilizceyi rahat şekilde kullanmanızı sağlayacak İş İngilizcesi (Business English) programında en fazla 5 kişilik sınıflarda, 1 ile 4 hafta arası haftada 20/30 saat eğitim alabilirsiniz. Bu eğitim için minimum yaş sınırı 18’dir.

 

NSTS Dil Okulunda ki bir başka kurs seçeneği de Haziran ortası ile Eylül sonuna kadar olan zaman diliminde katılma imkanınızın bulunduğu yaz okullarıdır. En fazla 12-15 kişilik sınıflarda 1-6 hafta arası eğitim görebilirsiniz. Bu eğitim programında, en yoğun olan yaz döneminde birçok ulustan öğrencilerle, akşam aktiviteleri ile ve özel plajımızda yüzerek ve eğlenerek zamanınızı değerlendirebilirsiniz. NSTS Malta dil okulunda ayrıca bire-bir özel İngilizce ve sınavlara hazırlık kurs seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca NSTS dil okulunda, Akdeniz adası olan Malta’nın güzellikleri içerisinde, düzgün, akıcı ve kendinden emin bir şekilde İngilizce konuşabilmenize ve diğer öğrencilerle pratik yapmanıza olanak sağlayan sosyal aktivitelere katılabilir zamanınını en verimli şekilde geçirerek İngilizce dil becerinizi geliştirebilirsiniz.

KURSLAR

GENEL İNGİLİZCE

Yaş: 16 +

Haftalık 20 ders

Süre: 1-52 Hafta

 

Genel kurslarla rahat ve eğlenceli bir şekilde dil seviyenizi daha ileri düzeylere getirin.

 

 

4 Hafta: € 820 | 8 Hafta: 1.480

12 Hafta: 2.220 | 24 Hafta: 4.080

36 Hafta: 6.120

YOĞUN İNGİLİZCE

Yaş: 16 +

Haftalık 30 ders

Süre: 1-52 Hafta

 

Genel kurslara ek olarak haftada +10 ders daha eklenerek daha hızlı sürede dil seviyesini geliştirmeyi hedeflemektedir.

 

4 Hafta: € 940 | 8 Hafta: 1.720

12 Hafta: 2.580 | 24 Hafta: 4.800

36 Hafta: 7.200

SINAVA HAZIRLIK

Yaş: 16 +

Haftalık 30 ders

Süre: 6-8 Hafta

 

İngilizcenizi geliştirirken aynı zaman IELTS ve TOEFL sınavlarına yönelik kurslar verilmektedir.

 

6 Hafta: € 1.620 

7 Hafta: 1.890

8 Hafta: 2.160

Kurslar hakkında detaylı bilgi için danışmanlarımızla iletişime geçin.

HAKKINDA

OKUL OLANAKLARI

SOSYAL AKTİVİTELER

KONAKLAMA

Öğrenci yurdu


Okul kampüslerinde, okullar tarafından özenle seçilmiş yurtlarda veya öğrenciler için ayrılmış dairelerde özgürce yaşayın. Diğer öğrenciler ile vakit geçirerek sosyalleşirken İngilizce konuşarak dersler dışında da dilinizi geliştirme şansı yakalayın.

 

– Ortak alanlar yeni insanlar tanıyıp, sosyalleşmek ve yabancı dilinizi geliştirmek için eşsiz bir fırsat.

– Yurtların bir kısmında oda içerisinde bir kısmındaysa kattaki ortak mutfaklarda kendi yemeğinizi hazırlama imkanı bulursunuz.

– Tek kişilik odalarda konaklayabilir ya da çift kişilik odalarda öğrenci arkadaşınızla kalabilirsiniz.

– Yurt arkadaşlığı önemlidir; gezileriniz, etkinlikleriniz ve çalışmalarınız için her zaman yanınızdalar.

 

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Aile yanı


Okullar tarafından özenle seçilmiş, uzun yıllar birlikte çalıştığı güvenilir ailelerin yanında konaklayın. Okul dışında yerel aileler ile günlük konuşma dili ile bütün gün İngilizce pratiği yapma fırsatı yakalayın.

 

– Okullar tarafından özenle seçilen ailelerle yaşayın.

– Aile ile beraber yapılan kahvaltı ve akşam yemekleri hem öğretici hem de eğlenceli olacak. 

– Aileler İngilizce pratik yapmak için de eşsiz bir fırsat. 

– Dil ile kültür çok iç içe kavramlar, aile yanı konaklama size yerel kültürü öğrenmenizde de çok katkı sağlayacak.

 

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

AKREDİTASYONLAR