MALTA YAZ OKULLARI

Alışılmışın dışında farklı bir konsept uygulayan Malta yaz okulları; Genelde 8-18 yaş arası gençlere yönelik olan yaz kamplarının yanı sıra, 16-20 yaş Freestyle yaz kampı olarak da eğitim imkanı sunmaktadır.

St Paul’s Bay

Bugibba

13-21 yaş

Sprachcaffe

IELS Young Learners Center

Sliema

13-17 yaş

IELS & LAL

St Martin’s College

St Julian’s

8-17 yaş

EC English

Malta University Residence

Swiegi, St Julian’s

9-16 yaş

Clubclass

Alternatif rota olarak belirlenebilecek Malta, öğrenciler için son derece eğlenceli, fiyat performans oranına bakıldığında oldukça ekonomik ve öğretici bir yaz kampı seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Öğrenciler bu kamplarda, İngilizce dil becerilerini geliştirmenin yanısıra farklı ülkelerden gelen yaşıtlarıyla tanışıp iyi arkadaşlıklar kurarak vizyonlarını geliştirme ve farklı kültürler hakkında bilgi edinme şansını da yakalamış olurlar.

 

Kültürel farklılıkları tek bir potada eriten Malta yaz okulları, vermiş olduğu kalite onaylı İngilizce eğitimine ek olarak sunmuş olduğu sosyal ve sportif aktiviteler ile tarihi ve kültürel gezilerde öğrencinin Malta kültürünü yakından tanımasına ve eğlenceli bir kurs dönemi geçirmesini amaçlamaktadır. Böylelikle öğrenciler, İngilizce dil eğitimi derslerinde edinmiş oldukları teorik bilgileri geziler ve aktiviteler esnasında pratiğe dönüştürmüş olurlar.

 

Bildiğiniz gibi Malta 3 adadan oluşan, Akdeniz’de bulunan bir ada ülkesidir. Tercih edebileceğiniz popüler Malta yaz okulları destinasyonları arasında St. Julian’s, Gzira, Sliema ve başkent Valetta bulunmaktadır. Tüm şehirlerinde doğal güzellikler ile tarih iç içedir.

 

9 aylık yoğun bir eğitim döneminin ardından sizin İngilizce dil becerilerinize takviye olan ve aynı zamanda rahatlayıp yeni bir yer görme fırsatını sunan Malta yaz okulları geleceğiniz için çok yönlü fayda sağlamaktadır.

 

İlerleyen zamanlarda anlatacağınız ve unutamayacağınız anılara sahip olma deneyimini, Malta yaz kamplarına katılan diğer öğrenciler gibi siz de elde edebilirsiniz.