SLIEMA

IELS Young Learners Center

Program dili: İngilizce | Konum: Sliema, Malta | Yaş: 13-17 yaş

Malta’nın popüler şehirlerinden biri olan Sliema’da bulunan IELS-LaL Okulları yaz kampı 13-17 yaş arasındaki çocuklar için güvenli ve eğlenceli bir ortamda program sunmaktadır.

 

Kampüsteki ferah ve klimalı dersliklerin haricinde, yüzme havuzu, plaj voleybolu sahası, restaurant ve onlarca çeşit bitki ve çiçekten oluşan geniş bir bahçe bulunmaktadır.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

– Uçak biletleri

– Malta vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı

– Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Haftada 20 ders verilen İngilizce dil eğitiminin müfredatı geleneksel öğrenme yöntemlerinin yanı sıra resimler, şarkılar, hikayeler, oyunlar aracılığıyla İngilizce becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

 

Pazartesi günü yapılan seviye belirleme sınavının ardından öğrenciler seviyelerine uygun sınıflarda eğitim almaktadır.

Konaklama

Konaklama yerine giriş Pazar, çıkış ise Cumartesi günü yapılmaktadır. Öğrenciler merkez rezidansta 3-4 kişilik, Club rezidansta ise 4 kişilik paylaşımlı odalarda tam pansiyon konaklamaktadır.

 

Hafta içi öğle yemekleri okulda sıcak yemek şeklindedir. Gezi günlerinde ise öğle yemekleri piknik şeklindedir.

Rehber eşliğinde düzenlenen geziler arasında şehir turu, Üç Şehirler, St Anton Bahçeleri, Marsaxlokk & Blue Lagoon, Mdina, Malta Kartal parkı gezileri yer almaktadır.

 

Eğlenceli aktiviteler arasında ise Maya plaj partisi, yüzme, barbekü, karaoke, voleybol, ice braker, go carting sayılabilir.

Video

Konaklama