Swiegi, St Julian’s

Malta University Residence

Program dili: İngilizce | Konum: Swiegi, St Julian’s, Malta | Yaş: 9-16 yaş

Malta’nın en güzel koylarından biri olan Mellieha’daki yaz kampı güvenli ve eğlenceli bir ortamda eğitim sunmaktadır. Malta Üniversitesi bünyesindeki program, farklı aktiviteler ve İngilizce dersleri içerir.

 

Üniversite rezidansı, Malta’nın merkezinde, rengarenk ve geleneksel Malta izlerini taşıyan Lija Köyü’nde yer alır. Yaz okulu programı, Malta adasının güzel plajları ve diğer ilgi çekici yerlerini görme imkanı sağlamaktadır.

Genel Bilgiler
Program Ücretine Dahil Olanlar

Tüm kayıt ve vize danışmanlığı işlemleri “ücretsiz”

Ekstralar

Uçak biletleri ve havaalanı transferleri
Malta vize harcı ve yurt dışı çıkış harcı
Cep harçlığı ve kişisel harcamalar

Eğitim

Haftada 20 dersi içeren İngilizce eğitimi, hafta içi her sabah verilir. Kurslara her düzeydeki öğrenci katılabilir.Pazartesi sabahı yapılan seviye tespit sınavının ardından öğrenciler ilgili sınıflara yerleştirilmektedir.

 

Derslerde işlenen müfredat öğrencinin konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerine yöneliktir.

Konaklama

Konaklama başlangıcı Pazar, bitişi ise Cumartesi günüdür. Öğrenciler Malta Üniversitesi rezidansında 2-4 kişilik paylaşımlı odalarda tam pansiyon konaklamaktadır. Odalarda klima ve öğrencilerin kullandığı banyo+WC mevcuttur. Gezi günlerinde öğle yemekleri paket şeklinde sunulmaktadır.

Aktivite ve Geziler

Düzenlenen geziler arasında şehir turu,Üç Şehirler, Temel Reis Köyü, St. Julian’s,Valetta,Comino tekne turu, Mdina, Bugibba Gozo gezileri yer almaktadır.

 

Sportif aktiviteler arasında dans, plaj partileri, kayaking, yüzme, waterpolo, futbol, film geceleri, okçuluk, feltom partisi, havuz oyunları, su parkı, barbekü, karaoke, plaj gezisi, bowling, köy festivali bulunmaktadır.

Video

Okul

Konaklama