Paris’in Derinlikleri 2019 Etkinlik Rehberi (Güncelleniyor)

Bu rehberimiz L’été à Paris‘li öğrencilerimiz için geliyor. Müzeler, sergiler harika; peki Paris’in derinliklerinde başka neler oluyor? Şimdilik yalnızca büyük birkaç etkinlik haberi görünürde olsa da biz Paris’in arka sokaklarında dolaşmaya ve Temmuz Ağustos aylarında gerçekleşecek birbirinden güzel etkinlikleri burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz! Bu sayfayı yer imlerinize kaydedip özellikle gidişinize kısa bir süre kala tekrar kontrol etmenizi öneririz.

Les brunchs de la Gaîté Lyrique | 6 -7 Temmuz

Dijital Sanatlar ve Modern Müzik Merkezi la Gaîté Lyrique’in büyüleyici tarihi binasında yerel Fransız üreticilerinin katıldığı birbirinden lezzetli organik tatları keşfedebileceğiniz eşsiz brunch etkinliğini kaçırmayın!

Walk Off The Earth Konseri | 8 Temmuz

Birbirinden güzel cover parçalarıyla gönülleri fetheden ve eğlenceli konserleri ile meşhur Kanadalı indie müzik grubu Walk Off The Earth 8 Temmuz’da Paris L’Olympia sahnesinde olacak. “Beard Guy” Mike’siz bir turne nasıl olacak hep beraber göreceğiz ama yine de derslerinizin arasına bir konser sıkıştırmak hiç fena bir fikir sayılmaz diye düşündük.

 

ABBA Europe Tour | 15 Temmuz

Efsanevi müzik grubu ABBA 35 yıl sonra yeniden Dünya turnesinde! Nostaljik bir gece için siz de yerinizi ayırtmayı unutmayın.

 

Paris Jazz Festival | Temmuz

30 Haziran – 22 Temmuz arası sadece parka giriş parası ödeyerek her Cumartesi Pazar Parc Floral de Vincennes’da çimenlerin üzerindeki mini pikniğiniz ve yeni arkadaşlarınızla Jazz konserlerinin tadını çıkarın.

 

Open Air Cinema in Paris | Temmuz, Ağustos

Genellikle Temmuz Ağustos aylarını kapsayan Açık Hava Film Festivali için takipte kalmanızı öneririz.  Paris’in kuzeyinde Parc de la Villette’te gerçekleşen festivalde o yılın temasına uygun seçilmiş hem Fransız hem de Uluslararası yeni ve kült filmleri çimenlere uzanarak izleme keyfine sahip olacaksınız.

 

Highlights-Must See Electric Scooters Tours | 28 Ağustos

Paris’in Pont Neuf, Louvre, Orsay Museum, Invalides, Eiffel Tower, Place de la Concorde ve Conciergerie gibi önemli noktalarını bir de elektrikli scooter’larla gezmeye ne dersiniz? İki saatlik bu akşam turu için yerinizi ayırtmayı unutmayın.

KAPAT

Teklif Al

Ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı almak için

formu hemen doldurun!

Teşekkürler!

Danışmanlarımız en kısa sürede belirttiğiniz mail adresine veya telefon numarasına dönüş yapacak.

KAPAT