Sıradışı Dil Okulları

Dil eğitimini harika bir serüvene çevirmek isteyenler kaleye mum diksin!

Arama motorlarına sordunuz: “yurt dışında dil okulları”. Karşınıza da sürekli İngiltere, Fransa, Malta seçenekleri geliyor fakat sıradanlık hiç size göre değil! Siz yeni kültürler keşfetmek, yalnızca dilinizi geliştirmek değil ufkunuzu da genişletmek peşindesiniz. Öyleyse müjde; doğru yerdesiniz!

 

 

                 | “İngiltere’ye gitmek de neymiş kuzum? Ben bu yaz Kosta Rika’dayım!”

 

 

Eğer İngilizce, İtalyanca, İspanyolca ya da Fransızca öğrenmek ya da geliştirmek istediğiniz dillerden biriyse, birbirinden güzel şehirlerde bulunan dil okullarımızı sizler için derledik.

 

 

ABD, Hawai’i, Global Village Hawai’i | İngilizce

Aloha! ABD’nin en tasasız eyaletlerinden Hawai’i adalarının başkenti Honolulu’da rüya gibi bir dil eğitimine ne dersiniz? Özellikle stresli bir yapıya sahipseniz Hawai’i size çok iyi gelecek. Yapılan araştırmalara göre ABD’nin en uzun ömürlü insanları burada yaşıyor, şehirde sürekli bir tatil havası.. Honolulu’daki en iyi dil okullarından biri olan Global Village Hawai’i’de kahkahalar eşliğinde dilinizi geliştirin. Üstelik genel, iş ve TOEFL’a yönelik ingilizce programlarının yanı sıra İngilizce + Ukulele, Hula, Surf gibi seçenekler de mevcut!

 

 

 

Güney Afrika, Cape Town, Good Hope Studies | İngilizce

Güney Afrika, Cape Town’da bulunan Good Hope Studies dil okulunun en güzel yanlarından biri, İngilizce eğitimi ile gönüllülük aktivitelerinizi birleştirdiğiniz bir program hazırlamanıza olanak tanıması. Bu sayede Güney Afrika’nın tarihini ve kültürünü yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Gönüllülük projelerinden bazıları; çocuklarla yahut yaşlılarla çalışmak, çiftliklerde çalışarak organik tarımın inceliklerini öğrenmek, hayvan barınaklarında görev almaktır. Eminiz ki kendinize uygun daha pek çok seçenek bulabilirsiniz.

 

 

Singapur, Malvern House | İngilizce

İngilizceyi dünyanın az sayıdaki şehir devletlerinden biri olan fütüristik mimarisiyle büyüleyen Singapur’da, Malvern House’da öğrenmeye ne dersiniz! Birleşik Krallık menşeili Malvern House tam 30 yıldır Singapur’da varlığını sürdürüyor ve size birbirinden kaliteli İngilizce kursları sunuyor.

 

 

İspanya, İbiza, The Instituto de Idiomas Ibiza | İspanyolca, İngilizce, Diğer

Büyük bir kısmı Dünya Mirası ilan edilen bu eşsiz ada, tatilinin yanına dil eğitimi eklemek isteyenler için en cazip yerlerden biri. Sınır tanımayan eğlencelere ev sahibi olan Ibiza’ya gidiyorsanız, önceliğinizin dil eğitimi olmamasını tavsiye ederiz. Fakat yine de The Instituto de Idiomas Ibiza size birbirinde kaliteli kurslar sunmayı eksik etmemişler.

 

 

Cancún, Meksika, Ustudy | İspanyolca

Meksika’da Karayip Denizi’ne kıyısı bulunan, “gökkuşağının sonundaki gemi” anlamına gelen Cancún’da bulunan Ustudy, İspanyolca öğrenmek isteyenlere tropikal iklimiyle tatil tadında bir eğitim sunuyor. Üstelik eğlencenin dozunu arttırmak isteyenlere “Spanish & Chill” programlarıyla bir yandan İspanyolca dersi alırken bir yandan aşçılık yeteneğinizi geliştirmenize ya da salsa yapmayı öğrenmenize olanak tanıyor! Oralara kadar gitmişken Unesco Dünya Mirası olan Antik Maya kenti Chichén Itzá’yı da görmeden dönmeyiniz!

 

 

Costa Rica, Manuel Antonio, Maximo Nivel | İspanyolca

Tropikal iklime sahip, yağmur ormanlarıyla okyanusun buluştuğu noktada bulunan bu güzide dil okulu Maximo Nivel rüya dil okullarından bir diğeri! Beyaz kumsallarla çevrili bu şehri gördükten sonra geri dönmek istemeyeceksiniz! Bu güzel ülkeyi görüp de tembel hayvanların rehavetine kapılmazsınız umarız! Bulut ormanlarını ziyaret etmeyi unutmayın. Pura Vida!

 

 

Fransa, Martinique, France Langue | Fransızca

Fransa’nın denizaşırı illerinden, Karayip sularında, Martinique’te bulunan France Langue, denize ve güneşe doyacağınız tatil tadında dil eğitimi seçenekleri sunuyor. Biz yine de Haziran ve Ekim ayları arası bol yağış alan bu huzurlu adaya gidiş tarihlerinizi belirlerken dikkat etmenizi öneririz. France Langue, profesyonel ve yoğunlaştırılmış Fransızca kurslarının yanı sıra dalış ve rüzgar sörfü ile yapılandırılmış Fransızca kurslarını da macera sever katılımcılarına sunmaktan gurur duyuyor.

 

 

İtalya, Sicilya, Babilonia | İtalyanca

Akdeniz’in en büyük adası Sicilya’nın orta çağ kasabalarından biri olan Taormnina’da bulunan Babilonia dil okulu çiçekli balkonların arasından sizlere göz kırpıyor. 1992’den beri hizmet veren bu kurumda, genel ve yoğunlaştırılmış İtalyanca programlarının yanı sıra İtalyanca + aşçılık, şarap tadımı, treking, dalış gibi seçeneklerle programınızı zenginleştirebilir ve gerçek bir Sicilya deneyimi yaşayabilirsiniz!

 

 

Herhangi bir ülke/dil okulu ilginizi çektiyse detaylı bilgi için bize her türlü yolla ulaşabilirsiniz! 🙂

KAPAT

Teklif Al

Ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı almak için

formu hemen doldurun!

Teşekkürler!

Danışmanlarımız en kısa sürede belirttiğiniz mail adresine veya telefon numarasına dönüş yapacak.

KAPAT