Sorbonne Nouvelle Aktörler İçin Kapılarını Aralıyor!

Sorbonne Nouvelle Üniversitesi Paris’teki en başarılı üniversitelerden bir tanesidir ve bu mükemmel üniversite aktör olmak isteyenler için 3 haftalık eşsiz bir sertifika programı sunmaktadır.

3 hafta boyunca dolu dolu bir programla hem unutulmaz bir deneyime sahip olacaksınız hem de aktör olma yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız.

Program sanatın merkezi Paris’te başlayıp Avignon’da devam ederek yine Paris’e dönüş ile sonlanacaktır.

Temmuz ayı içerisinde gerçekleşecek olan bu yaz dönemi programı, ayın 2’sinden 10’una kadar Paris’te deneyimli eğitmenlerle bol bol pratik yaparak geçireceğiniz workshopları kapsamaktadır. Ayın 11’inden 17’sine kadar ise Avignon’da devam edecek olan program, size Avignon Uluslararası Tiyatro Festivali’ne katılma fırsatı sunacak. Bu önemli festivalin bir parçası olmak, yeni aktör adaylarıyla tanışmak, önemli eğitmenlerle bir araya gelmek ve Profesör Romain Piana’nın değerli yorumlarıyla buluşarak kendinizi geliştirmek istiyorsanız daha fazla beklemeyin! Ayın 18’i ve 20’si arası ise tekrardan Paris’e dönerek sunumlar, değerlendirmeler ve son geri bildirimlerinizi alarak programı tamamlayacaksınız.

Geleceğin aktörlerinin buluştuğu, Fransa’nın eşsiz atmosferi eşliğinde tecrübelediğiniz nitelikli bir yaz programı için sizi Sorbonne Nouvelle Üniversitesine davet ediyoruz.

KAPAT

Teklif Al

Ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı almak için

formu hemen doldurun!

Teşekkürler!

Danışmanlarımız en kısa sürede belirttiğiniz mail adresine veya telefon numarasına dönüş yapacak.

KAPAT