Auckland

Embassy English

İngilizce eğitimin söz konusu olduğu her ülkede dil okulları olan Embassy English Yeni Zelanda’da Auckland kampüsü ile öğrencilerine İngilizce dil kursları sunuyor. Adanın en büyük ve hareketli şehri olan Auckland’ın tam merkezindeki Embassy dil okulu bünyesinde bulununan üniversite başvuru destek birimi ile de öğrencilerine destek veriyor.

Herkesin bildiği üzere Yeni Zelanda bir nevi macera ülkesi. Ve Yeni Zelanda’nın öğrenciler tarafından en çok tercih edilen şehri olan Auckland’daki dil okullarının size vereceği en önemli desteklerden biri de gezi ve aktiviteleriyle hem eğlenceli vakit geçirmenizi sağlamak hem de bu yol ile İngilizcenize katkıda bulunmak.

Kurs Türleri

  • Genel İngilizce becerilerinizi geliştirebileceğiniz ; Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce Programları
  • IELTS Sınavından başarlı bir not almanızı sağlayacak olan IELTS Hazırlık Programları
  • Daha yoğun bir eğitim imkanı sunan bire bir özel dersler

Konaklama Seçenekleri

Okula 5-10 dakika yürüme mesafesinde yer alan öğrenci yurtları Embassy Auckland’ın önemli konaklama alternatifidir. Öğrenciler tek kişilik ya da iki kişilik odalarda konaklarlar. Tuvalet ve banyolar tek kişilik odalarda kişiye özel, çift kişilik odalar da ise oda arkadaşıyla paylaşılır. Odalar haftalık olarak temizlenmektedir. Yurtlarda ortak alan olarak TV odası, etüd ve fitness salonu bulunmaktadır. Yurtlarda ayrıca öğrencilerin kullanımına açık çamaşır makineleri mevcuttur.

Bir diğer konaklama seçeneği ise Yeni Zelandalı bir aile ile kalarak, ailenin bir bireyi olarak eğitime devam etmektir. Bu seçenek ile sıcak Yeni Zelandalı ailelerin evlerinde kendinize ait bir odanız olarak konaklarsınız, seçiminize göre sabah kavaltısının yanında akşam yemekleri de konaklamanıza eklenebilir. Aileler genellikle okula toplu taşıma ile30-40 dakika mesafede yer alırlar.