Auckland

Eurocentres

Yeni Zelanda’nın eşsiz kumsallarına kolayca ulaşabileceğiniz şehir merkezindeki dil okuluyla Eurocentres Language School Auckland, Genel İngilizce, IELTS, Cambridge First, Cambridge Advanced dil kursları vermektedir.

Genel İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmeye başlamak isteyenler için dil bilgisi, dinleme, anlama, okuma ve konuşabilme özelliklerini geliştirilmiş modern öğretim teknikleriyle birleştirerek verebilen bir programdır. En fazla 14 kişilik sınıflarda 2 ile 52 hafta arasında ders alabilirsiniz.

Kurslar yıl boyu her Pazartesi günü başlar.

IELTS Kursu

İngilizce yeterliliğinizin test edileceği IELTS sınavına hazırlık kursunda hedefinize doğrudan ulaşabilmeniz için göreceğiniz dinleme, okuma, yazma ve konuşma üzerine derslerle Eurocentres Auckland size başarıyı sunacaktır. Dersler 14 kişilik sınıflarda verilmektedir.

IELTS kursunun süresi 6 haftadır. Kursa katılım için B1 ile C1 arasında İngilizce dil bilinmesi zorunludur.

Cambridge First Certificate (FCE) Kursu

En başından sonuna kadar sınavın gerektirdiklerine odaklanacağınız; okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine dersler göreceğiniz bu kursun süresi 12 haftadır.

Cambridge Advanced English Kursu

Sınavdaki konuşma, dinleme ve yazma bölümlerinin yanı sıra dil yetenek ve becerilerinizi geliştireceğiniz bu kursun süresi 12 haftadır. Kurs bitiminde ‘Advanced’ seviyesinde yetkin bir İngilizceye sahip olmuş olursunuz.

Aile Yanı Konaklama: Özenle seçilen ailelerin yanında temiz ve kendinize ait, sessizce ders çalışabileceğiniz bir ortam sunar.

Kendinize ait bir odanızın yanı sıra çamaşır yıkama imkanları ve internetten yararlanabilirsiniz.